Skocz do zawartości
Forum

Szkolenie wizażu


Gość younglady

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hasina

Przez new nails robiłam sobie szkolenie zawodowe - bardzo pozytywne doświadczenie, szkolenie dosyć wymagające, ale faktycznie te kilka tygodni poświęcone na naukę wiele spraw mi rozjaśniło i mocno poprawiłam jakość swojej pracy.

Odnośnik do komentarza

Beauty Lux w Warszawie, oczywiście szkolenie zawodowe, to na spokojnie powinno pomóc w zdobyciu pracy i ogarnięciu się w temacie. Nie twierdzę, że natychmiast będziecie specjalistami, ale jeśli wszystko dopracujecie to możecie nawet zaczynać własny biznes.

Odnośnik do komentarza

Beauty lux i szkolenie zawodowe, to prawda, w ten sposób doszłam do tego co potrafię i mogę powiedzieć, że cele zrealizowałam. Przede wszystkim jestem już fachowcem w tym temacie, mam bazę klientek, a na naukę poświęciłam kilka miesięcy - nie lat.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że Beauty Lux. Robi się szkolenie zawodowe i w ten sposób macie prawdziwe przygotowanie do pracy. Najważniejsze jest to, żeby całość przebiegała, jak należy. Dobre kosmetyki, zaangażowanie - właśnie takie kwestie są w tym wszystkim decydujące...

Odnośnik do komentarza

Beauty Lux - ich polecam, tam wszystko działa, jak powinno. Dzialamy w tej branży dosyć długo i po prostu wiemy, co ma znaczenie. Tam macie małe grupy, porządne kosmetyki i realnie sporo można z tego wyciągnąć. A ile wyciągniecie? W praktyce wszystko jest uzależnione właśnie od was i zaangażowania w naukę.

Odnośnik do komentarza

Polecam kurs makijażu w Lukomades:
https://lukomades.pl/kurs-makijazu-i-wizazu/

Chodziłam tam na ten kurs i osobiście jestem bardzo z niego zadowolona bo daje dobre perspektywy. Są dwie opcje kursu:
Tryb indywidualny obejmuje 16 godzin zegarowych. Cena to 3.000 złotych.
Tryb grupowy to 24 godziny zegarowe kursu. Cena wynosi 2.500 złotych. - czyli trwało kilka dni, wszystko jest do dogadania.
Sama wybralam się na ten drugi, szkolenie dużo mi dało. Dodam, ze dostaje się za nie certyfikat MEN.

Odnośnik do komentarza

WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH
  W ramach swojej humanitarnej roli MIĘDZYNARODOWY FUNDUSZ PIENIĘŻNY (MFW) i UNIA EUROPEJSKA (UE) uruchamiają projekt finansowania w 25 krajach.
 Program skierowany jest do grup znajdujących się w najbardziej niekorzystnej sytuacji oraz liderów projektów i zostanie przyznany 4000 osobom w czerwcu i lipcu.  Kwota do sfinansowania wynosi od 5 000 € do 10 000 000 €.  Zgłoś się do tego programu, aby skorzystać z tego projektu.
 Kontakt
 Numer: +48 783 499 676  (Możesz zostawić nam wiadomość na WhatsApp)
 Podziel się tymi informacjami z rodziną i przyjaciółmi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...