Forum Uroda

Szkolenie wizażu

~younglady

~younglady

Dziewczyny co nieco interesuję się wizażem, zastanawiam się nawet czy by nie związać swojej pracy z tą dziedziną i tak myślę o jakichś kursach. Szukam czegoś w Warszawie. Słyszałam o dobrym centrum szkoleniowym Pro Activ, zna któraś może? Albo któraś robiła taki kurs i może coś powiedzieć na ten temat?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~super11

~super11

Hej
Ja skończyłam kurs wizażu w gowork.pl i jestem bardzo zadowolona. Była bardzo miała atmosfera, kurs odbywał się w małych grupach więc bardzo łatwo można było nawiązać kontakty z resztą grupy no i oczywiście wykładowca podchodził do nas bardziej indywidualnie. Materiałów i kosmetyków do nauki było w bród więc nie musiałam się martwić że nam czegoś w trakcie kursu zabraknie
Po egzaminie końcowym szybko dostałam pracę jako wizażystka
Polecam
~odetkowa

~odetkowa

Cześć dziewczyny, ja też od zawsze interesowałam się wizażem. I muszę się pochwalić, że krok po kroku spełniam swoje marzenie. Niedawno skonczyłam kurs wizazu. Wybrałam select bo mieli fajnie zrobioną galerię więc mialam okazję zobaczyć jak wygląda sala, na czym pracują, jakie makijaże dziewczyny robią. potem okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. dostałam wizytówki, face charty, znizki na kosmetyki różnych firm. Ale najważniejsze, że dostałam porządną dawkę wiedzy i umiejętności. Teraz zapisałam sie na kursy doszkalające - z Ewą Gil i Magdą Atkins. Podobno są rewelacyjne, jak już będę po, to napiszę. Buzie.
~honeydaniels

~honeydaniels

Obczaj sobie www.permanentny.com ja się zastanawiam czy nie zapisać się na na szkolenie w zakresie makijażu permanentnego. Nie wiem, czy mają tam jakieś inne szkolenia, ale wydaje mi się, że tak. Tak czy inaczej warto popytać, coś ci na pewno powiedzą, gdzieś cię skierują :)
~odetkowa

~odetkowa

No i byłam na szkoleniu z Ewą Gil, zgodnie z obietnicą piszę o wrażeniach, było naprawde bardzo inspirująco. To wyjątkowa i bardzo ciepła osoba, o niesamowitej wiedzy. Dodałabym jakies zdjęcie rewelacyjnych makijaży, ale nie wie im jak to się robi na tym forum...W październiku idę na następny kurs, teraz z Magdaleną Atkins, już nie mogę się doczekać:)
~aluta200

~aluta200

Myślę, że warto zapisać się na szkolenie z makijażu permanentnego, ponieważ coraz więcej dziewczyn poszukuje dobrych specjalistek w wykonywaniu tego zabiegu, dlatego przypuszczam, że jak zrobisz sobie takie szkolenie to z całą pewnością na brak klientek nie będziesz mogła narzekać .
~anakonda75

~anakonda75

Jak dla mnie warto skorzystać z oferty New Nails
www.new-nails.com

Mają nie tylko różne poziomy kursów wizażu, ale też inne kursy kosmetyczne (np. depilacja woskiem) i stylizacji paznokci. Sama zrobiłam sobie kurs na pazurki i rozważam teraz jeszcze wizaż. Na stronie jest jakieś info o bezpłatnych szkoleniach w ramach dofinansowania z Urzędu Pracy, więc chyba nie ma się co wahać.
~dzorczq

~dzorczq

Dokładnie - szkolenie w New Nails można mieć refundowane z Urzędu Pracy. To duży plus. Generalnie na podstawie własnego doświadczenia, przynajmniej w zakresie stylizacji paznokcia mogę powiedzieć wam, że wszystko jest ok. Firma jest zaangażowana szkolenia i realizuje je na wysokim poziomie. A instruktorki to normalnie bajka ;-)
~Wdzieczna

~Wdzieczna

Na refundowaniu szkolenia można zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych. Czy wszystkie szkoły dają możliwość finansowania szkolenia z UP? Jak to się odbywa?
~dzorczq

~dzorczq

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia. Prawdopodobnie szkoła musi mieć podpisaną umowę z Urzędem Pracy. Jeśli na stronie szkoły piszą cokolwiek o możliwości refundacji, to oznacza, że taka jest możliwa.
~Wdzieczna

~Wdzieczna

Yhm. W sumie to wszyscy powinni mieć taką opcję i to nie tylko w ramach szkoleń kosmetycznych. Byłoby super, ale UP też pewnie udostępnia jednej osobie wyłącznie jedno szkolenie. Nie można poszaleć.
~dzorczq

~dzorczq

Nie wiem czy można skorzystać z kilku szkoleń. Raczej jest to mało prawdopodobne - skoro jedno ciężko jest dostać, to czemu mieliby udostępniać kilka szkoleń jednej osobie? Zresztą dyskusja bez sensu. Podsumowując - New Nails ma te dofinansowania i można się o nie ubiegać.
~Wdzieczna

~Wdzieczna

Z innej beczki - znasz kogoś, komu udało się wziąć udział w takim szkoleniu z dofinansowaniem? Chciałabym wiedzieć jak to praktycznie wygląda.
~dzorczq

~dzorczq

Jestem na 90% pewna, że jednej z moich koleżanek się udało. Wprawdzie dowiedziałam się o tym mniej więcej, ale postaram się dowiedzieć konkretniej. Na pewno wiem, że ktoś dawał jej kasę na szkolenie ;-)
~victoria237

~victoria237

Warsztaty z wizażu: „Makijaż od podstaw krok po kroku”

Zapraszamy na letnie warsztaty makijażu do Krakowa.

Nauczymy Cię od podstaw jak się malować na wszelakie okazje, dobierzemy do Ciebie kolory, techniki i rodzaje makijażu.
Zapoznamy Cię z ciekawymi i praktycznymi kosmetykami.
Sprawimy, że nabędziesz umiejętności dokładnego i precyzyjnego makijażu w krótkim czasie.

Ćwiczenia praktyczne na produktach zaproponowanych przez nas.

Małe grupy (max. 6 osób na zajęciach), warsztaty dwudniowe (w sumie trwać będą 8 h).

warsztaty ruszają w lipcu!

Program warsztatów, pytania i zapisy na adres: show-land@wp.pl

Ilość miejsc ograniczona. Konkurencyjne stawki!wizażyści z doświadczeniem na planie zdjęciowym i filmowym.
~dzorczq

~dzorczq

New Nails ma mniejsze grupy - do 4 osób i ciekawszy program. Ta szkoła chyba na tym rynku wypada najkorzystniej. Czy ktoś może korzystał z usług kilku szkół i może pokazać takie małe porównanie?
~RenatkaM

~RenatkaM

Kursy to fajna rzecz, jeśli są profesjonalne i możesz potem je wykorzystać, żeby Ci się zwróciły to czemu nie. Polecam rzucić sobie okiem na kursy z mojej stopki gdyby kogś interesował kurs permanentnego.
~pasjon-atka

~pasjon-atka

Ja polecam Szkołę Wizażu & Stylizacji Anity Folaron w Poznaniu.

~Adda99

~Adda99

Oczywiście, że warto się uczyć od najlepszych :-) Ja poza tym zasugerowałam się zdobyciem umiejętności w szkole, która funkcjonuje od wielu lat tj. w Select. Na koniec kursu szkoła zorganizowała nam profesjonalną sesję zdjęciową ze stylizacji, można zresztą zobaczyć efekty na stronie firmowej szkoły-świetny pomysł, jest też sie czym pochwalić po zakończeniu kursu
~dzorczq

~dzorczq

W ten sposób można znacznie łatwiej się czegokolwiek nauczyć. Wiadomo, że jest mnóstwo samouków, ale to co uczyło mnie New Nails, sama bym się uczyła latami, a tak szkolenie trwało zaledwie 2 tygodnie ;-) Warto po prostu uczyć się tam, gdzie faktycznie widać tą wartość dodaną.
~Aromat

~Aromat

Ja bardzo dużo nauczyłam się w GoWork. Kurs wizażu jest na bardzo wyskoim poziomie. To racja, że przy takim kursie można nauczyć się dużo więcej i dużo szybciej niż samemu. Moja wiedza do tametej pory było dosyć chaotyczna. Teraz wiem więcej, a jak jeszcze chcę się czegoś dowiedzieć, to wiem, gdzie szukać.