Skocz do zawartości
Forum

Zniszczone rzęsy


Gość Zalotka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość younglady
Olejek rycynowy faktycznie jest niezły, wpisz sobie to hasło w google i wyskoczy Ci opis tego olejku i na pewno sposób jego zastosowania do rzęs.
A tak swoją drogą zastanawiałaś się może nad przedłużeniem i zagęszczeniem rzęs? Bo ja miałam podobny problem jak ty ze swoimi rzędami i zrobiłam sobie zabieg przedłużenia i zagęszczenia w studiu Kleopatra w warszawie no i pozbyłam się problemu. I chyba nigdy nie miałam takiego ładnego spojrzenia jak teraz i to bez malowania rzęs i efektu sztucznych rzęs.
Odnośnik do komentarza
No właśnie tez słyszałam o olejku rycynowym. W sumie to stary sposób, moja babcia mówi, że jak była młoda, to praktycznie tylko taka odżywkę na rzęsy się stosowało. No z tego co wiem, to w młodości miała naprawdę piękne, gęste i długie rzęsy, więc może faktycznie coś takiego działa. Teraz są nowe sposoby dbania o rzęsy.
Odnośnik do komentarza
Gość Mar-Kos_pl
Polecam tak jak dziewczyny powyżej olejek rycynowy. Niestety na efekty będziesz musiała trochę poczekać. Nie idź na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs bo pomoc będzie wtedy tylko doraźna a na dłuższą metę bardzo je zniszczysz. Jeśli chcesz mieć piękny wachlarz rzęs to na jakieś wielkie wyjścia proponuję kupić sobie sztuczne i w domu samodzielnie dokleić. Nie zniszczą Ci Twoich rzęs i nie będziesz musiała używać tuszu. W hurtowni kosmetycznej mar-kos.pl jest bardzo duży wybór takich rzęs i są niedrogie.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...