Forum Uroda

Zniszczone rzęsy

~Zalotka

~Zalotka

Mam bardzo zniszczone rzęsy i nie wiem, co mam z nimi zrobić. Możecie mi coś poradzić ? Urzyć może, jakiegoś płynu?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~younglady

~younglady

Olejek rycynowy faktycznie jest niezły, wpisz sobie to hasło w google i wyskoczy Ci opis tego olejku i na pewno sposób jego zastosowania do rzęs.
A tak swoją drogą zastanawiałaś się może nad przedłużeniem i zagęszczeniem rzęs? Bo ja miałam podobny problem jak ty ze swoimi rzędami i zrobiłam sobie zabieg przedłużenia i zagęszczenia w studiu Kleopatra w warszawie no i pozbyłam się problemu. I chyba nigdy nie miałam takiego ładnego spojrzenia jak teraz i to bez malowania rzęs i efektu sztucznych rzęs.
~bebe

~bebe

Moja siostra stosowała olejek rycynowy i naprawdę bardzo jej pomógł.
~Crystaline

~Crystaline

Olejek rycynowy jest rzeczywiście świetny, pomaga też na brwi, kiedy łuk jest zbyt krótki.
~burgund

~burgund

No właśnie tez słyszałam o olejku rycynowym. W sumie to stary sposób, moja babcia mówi, że jak była młoda, to praktycznie tylko taka odżywkę na rzęsy się stosowało. No z tego co wiem, to w młodości miała naprawdę piękne, gęste i długie rzęsy, więc może faktycznie coś takiego działa. Teraz są nowe sposoby dbania o rzęsy.
~Joga

~Joga

Też sobie muszę kupić. Da się to dostać w aptece? Podobno zagęszcza brwi i rzęsty i wzmacnia. ja mam dość słabe i rzadkie (rzęsy), nie wiem czy to od malowania czy tak po prostu naturalnie. Jak się to aplikuje?
~Katy

~Katy

bardzo dobra jest też odżywka Essence wzmacniająca rzęsy i działająca na ich porost , ja jestem z niej bardzo zadowolona i cały czas jej używam

~Mar-Kos_pl

~Mar-Kos_pl

Polecam tak jak dziewczyny powyżej olejek rycynowy. Niestety na efekty będziesz musiała trochę poczekać. Nie idź na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs bo pomoc będzie wtedy tylko doraźna a na dłuższą metę bardzo je zniszczysz. Jeśli chcesz mieć piękny wachlarz rzęs to na jakieś wielkie wyjścia proponuję kupić sobie sztuczne i w domu samodzielnie dokleić. Nie zniszczą Ci Twoich rzęs i nie będziesz musiała używać tuszu. W hurtowni kosmetycznej mar-kos.pl jest bardzo duży wybór takich rzęs i są niedrogie.
~anakra8

~anakra8

Powielę wypowiedzi forumowiczek- olejek rycynowy i wszelkie kosmetyki które zawierają go w składzie.
~Reela

~Reela

ja też! olejek olejek i jeszcze raz olejek! ;) nie ma sensu wydawac pieniedzy na drogie odzywki wiedzac ze olejek jest bardzo dobry i... tani
~allie

~allie

Możesz sobie przedłużyć rzęsy, ale dopilnuj żeby kosmetyczka wybrała takie naprawdę dobre. Polecam szczególnie jedwabne rzęsy bo są bardzo lekkie.

Halinka_j

Halinka_j

Też słyszałam, że olejek rycynowy wzmacnia i pogrubia rzęsy, sama jeszcze nie próbowałam, ale jest to naturalna metoda i wydaje mi się że na pewno nie zaszkodzi :)

157726 halinka-j Kobieta, 26 lat, Warszawa