Skocz do zawartości
Forum

Makijaż permanentny


Gość maverick-pl

Rekomendowane odpowiedzi

JA osobiście jeszcze się nie zdecydowałam ale wiele moich koleżanek już go zrobiły i są naprawdę zadowolone,spędzają teraz przed lustrem mniej czasu,i nie martwią się,że "się rozmażą":)) Taki makijaż podkreśla urodę i dodaję świeżości a zrobiony w dobrym salonie naprawdę jest bezpieczny i daje rewelacyjne efekty!
Odnośnik do komentarza
jeszcze nie miałam okazji zrobić sobie takiego makijażu, ale nie ukrywam, że strasznie mnie to kusi. A co do miejsc, gdzie dobrze jest zrobić makijaż permanentny to dwie moje koleżanki z pracy wybierają się do Instytutu Urody New Look w Warszawie. Jak wrócą to wam napiszę co i jak. A może też się wybiorę z nimi??:)
Odnośnik do komentarza

I co, wybrałaś się, wróciły czy zamieszkały w tej Warszawie?:) Ja czytałam cennik na stronie tego Instytutu i promocje są bardzo atrakcyjne, można nawet parę stów taniej zrobić permanentny. Mi się marzą górne powieki, tu już w ogóle koszt jest śmiesznie niski.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio moja dobra znajoma zrobiła sobie makijaż permanentny. Nigdy nie byłam przekonana do tego zabiegu, myślałam, że taki makijaż wygląda sztucznie i wbrew pozorom jest mało trwały. Jednak byłam bardzo zaskoczona efektami jej zabiegu. Sama zastanawiam się nad takim makijażem, ale obawiam się bólu w czasie jego tworzenia. Wspomniana koleżanka była klientką instytutu estetyki i twierdzi, że zabieg był praktycznie bezbolesny. Jakie są Wasze doświadczenia dziewczyny w tym temacie? Warto decydować się na taki zabieg?

Odnośnik do komentarza
o, widzę, że nie tylko ja do pani Zajdel chodzę :D
misia789, nie wiem o jakim intytucie mówisz, ja polecam s. na Merliniego. Prawie bezbolesny zabieg, efekt nie wygląda sztucznie, właśnie jeszcze bardziej podkreśla naturalność urody. Ten makijaż się chyba kojarzy z malowanie brwi, ale to nie o to chodzi. To taka forma "tatuażu", który daje tło, jest konturem dla naszych brwi.
Odnośnik do komentarza
akurat z makijażem permanentnym jest tak że osoba ktora go robi musi miec to swietnie opanowane. Skopac sprawę naaaaaaprawde nie sztuka ale to nie kosmetyczka bedzie wygladala jak potwór a my. Dlatego też (mówie do autorki wątku) jeżeli myslisz o permanentnym to wybieraj wśród sprawdoznych salonow. mieszkają w warszawie mam na prawdę mega mozliwosci co do wyboru odpowiedniego salonu. mam swój jeden w podwarszawskich Jankach (Denique) i nie mam zamiaru go zmieniać. chodzę tam od kilku dobrych miesięcy za inne zabiegi i nie żaluje.
Mam znajomą ktora kiedys poszła na permanentny do jakiegos podrzędnego salonu w katowicach (chyba) to aż płakała przez to co jej tam narobili. dlatego dziewczyny uważajcie i chodzcie do sprawdzonych salonów.
Odnośnik do komentarza

Ja robię sobie takie zabiegi co jakiś czas, ponieważ to zawsze mniej roboty rano przy malowaniu:) Osobiście polecam www.klinikamiracki.pl - idealne podejście, wszyscy mili i profesjonalni. W takiej klinice można siedzieć całymi dniami :)

Odnośnik do komentarza

Makijaż Permanentny- brwi metodą ombre

 

BRWI OMBRE – najnowsza i najbardziej subtelna metoda pigmentacji brwi.

Brwi są jaśniejsze u nasady i ciemniejsze na końcach, a granice są wypudrowane, dzięki czemu efekt jest niezwykle delikatny i naturalny. Po takim zabiegu oszczędzamy  czas, który trzeb byłoby przeznaczyć na codzienny makijaż

Profesjonalnie i tanio można zrobić to w https://pimik.pl/.

Osobiście sama skorzystałam i polecam każdemu.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziewczyny.
Mam taki problem. 8 lat temu robiłam makijaż pernamentny brwi, oczywiście starą metodą, czyli tatuaż koloru czarnego, który potem wyszedł granatowo szaro siwy. Po 6 latach usunęłam laserowo, laserem Switch, po 3 zabiegach zszedł bez problemu (było tylko lekko widać ciemniejsze smugi) w końcu zdecydowałam się zrobić ponownie makijaż pernamentny, wybrałam super salon z polecenia kilku osób, dziewczyna naprawdę zna się na rzeczy, natomiast po pierwszym zabiegu już na 3 dzień zaczęły strasznie mnie swędzieć brwi i pojawiły się strupy, (gojenie na sucho, przecieranie 2x dziennie wacikiem lekko namoczonym wodą lub octeniseptem) po tygodniu początek brwi totalnie zszedł razem ze strupkami, po około 9 dniach po brwiach nie było śladu. Po 4 tyg poszłam na poprawkę, zmieniony został barwnik na ciemniejszy i mocniejszy, i znowu to samo. Ogólnie mój organizm tak samo 5 razy odrzucił kwas hialuronowy w ustach (po 2 tyg nie było śladu usta po prostu są "puste") oraz przy farbowaniu włosów obojętnie jakim kolorem, mój naturalny kolor włosów, złoty brąz wybija mi jakikolwiek inny pigment. Badałam tarczycę, krew i jestem zdrowa, nie biorę leków. Czy to po prostu możliwe że mam taki organizm, który się pozbywa niechcianych substancji? Któraś ma podobną sytuację lub zna kogoś z podobnym problemem? 

Odnośnik do komentarza

Tutaj akurat jeśli chodzi o to, aby zadbać o swoje idealne brwi ale również rzęsy na codzień, to jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również artykuł  https://sklep.wonderlashes.pl/jak-zrobic-idealne-brwi z którego będziecie mogły zaczerpnąć konkretną wiedzę jak to zrobić i na co warto zwrócić uwagę. Do tego w ich sklepie świetnych elementów i akcesoriów nie brakuje, na przykład do laminacji rzęs i brwi ;) 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem ogromną zwolenniczką makijażu permanentnego. Mam bardzo rzadkie brwi, a nie jestem też osobą cierpliwą i codzienny makijaż mnie dobija. Dlatego zdecydowałam się na rozwiązanie długoterminowe i brwi robię u Ewy Drobniewskiej u mnie w Białymstoku https://www.drobniewskapmu.pl/oferta/ Makijaż wykonywany jest bardzo profesjonalnie, bezboleśnie i z niezwykłą precyzją. Moje brwi mają idealny kształt, wyglądają naturalnie i nadają mojej twarzy dodatkowego efektu wow. Bardzo polecam Ewę! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...