Skocz do zawartości
Forum

Prosze niech ktos mi doradzi....


Gość kika555555

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kika555555
hejka mam 18 lat.mam czarne wlosy,zielone oczy...i troszke jasniejszom twarz niz cale cialo(dawno sie nieopalalam moze tez od podkladu,mam bielszom twarz).....chcialabym sie dowiedziec jaki bylby dla mnie odpowiedni makijaz...co zrobic zeby twaz byla byyszczaca a nie biala,jakie cienie dobrac,:)...... dziekuje za odpowiedz...
Odnośnik do komentarza
Od podkładu twarz nie może ci się rozjaśnić. Użyj może jakiegoś kremu brązującego do twarzy. Na twarz i szyje użyj podkładu w odcieniu twojej skóry ewentualnie troche ciemniejszy żeby mieć efekt lekko opalonej twarzy albo puder brązujący. Tylko nie nakładaj za dużo bo uzyskasz efekt tapety. Na to nałóż troche pudru rozświetlającego z drobinkami błyszczącymi. Cienie bym ci polecała w kolorze złocistym lub brązowym. Na górnej powiece namaluj czarną kreskę. A rzęsy wytuszuj czarną mascarą. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Gość katieannmaggy
fioletowe cienie też pasują do zielonych oczu, a na cerę podkład lub puder albo trochę ciemniejszy od skóry, albo balsam brązujacy do twarzy...
więcej informacji na www.sztuka-makijazu.blog.onet.pl ;)
Odnośnik do komentarza
alby twarz byla swieza i promienna uzyj podkladu rozswietlajacego. jesli chcesz by byla choc troszke opalona musnij twarz, ramiona i dekolt brazujacym pudrem, np. z rozswietlajacymi drobinkami a jesli chodzi o makijaz oka to najlepiej w wewnetrznym kaciku oka naniesc troche jasnosrebrnego cienia. wtedy spojrzenie nabierze blasku
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...