Skocz do zawartości
Forum

Jaki makijaż


Gość Werooo

Rekomendowane odpowiedzi

A więc mam mały problem bo dopiero zaczynam się malować i kompletnie nie wiem jakiego makijażu mam używać mam tak : Małe kolorowe oczy i dlugie rzęsy, duże policzki , okrągłą twarz, długie blond włosy...Pomóżcie prosze...
Odnośnik do komentarza
używaj podkładu lub pudru rozświetlającego w takim samym kolorze jak skóra ewentualnie brązującego ale nie przesadzaj z nakładaniem bo możeż uzyskać efekt tapety. Na małych oczach sprawdzają się cienie w jasnych kolorach które je powiększają optycznie. Tylko nie używaj ciemnych kredek bo je pomniejszy. Do twojejgo typu urody poleciłabym ci cienie w pastelowych kolorach np. jasny róż . Rzęsy wytuszuj brązową lub czarną maskarą (brązowy wygląda naturalniej). Policzki muśnij jasnorózowym różem. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
jesli bedziesz w drogerii w poszukiwaniu idealnego podkladu to najlepiej poradzic sie ekspedientki. ona fachowo doradzi a takze wyszuka ci cos wedlg gustu jesli chodzi takze o cene. ja jak zaczynalam sie malowac to uzywalam kosmetykow z serii Miss Sporty. maja tam bardzo fajne kosmetki takze dla bardzo jasnej karnacji a w dodatku pielegnujae np. cere z problemami tradzikowymi. mozesz smialo po nie siegac
Odnośnik do komentarza
oczy jak oczy ale nic nie pobije starszych pan farbujacych swoje wlosy na kolory podobne do czegos co trudno okreslic
a co do kosmetykow to mi obojetne jaka cena czy marka. jesli tylko bedzie dobrze wygladac warto dac za to kazda cene
Odnośnik do komentarza
czego sie czepiacie starszych pan. im tez sie nalezy od zycia chwila zapomnienia:lol:
a propos to wczoraj widzialam pania ktora miala bardzo ciekawy fryz, to co ze przypominal wronie gniazdo, to co ze byl w kolorze rozowo-bialym , to co ze pani miala na sobie zolte kozaczki na wielkim obcasie:lol: ona i tak wygladala zjawiskowo. a co do oczu to sie nie czepiac! ja mam kolorowe oczy!:lol:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...