Skocz do zawartości
Forum

Makijaż na imprezę :)


Gość Klaudia007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klaudia007
Witam,
chciałabym poprosić o pomoc, gdyż niedługo będę mieć bardzo ważną dla mnie imprezę, ale kompletnie nie wiem, jak sie wymalować.
Jestem Szatynką, Mam piwne oczy i ...czerwoną sukienkę : )
Bardzo prosze o rady :)
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
uff...polecam makijaz w ktory oczy sa mocna podkeslone tzw. "przydymione", a usa pociagniete tylko blyszczykiem o lekko czerwonym odcieniu. aby wykonac taki makijaz nalezy na gora powieke nalozyc ciemnoszary lub ciemno-bordowy cien, oraz zaakcentowac nim dolna powieke malujac pedzielkiem cienka linie tuz przy rzesach. rzesy mocno wycieniowac czarna maskara, policzki musnac rozem, a usta blyszczykiem. nalezy pamietan o tym ze cerz powinna mniec jednolity odcien i matowa, wiec na wielkie wyjscie smialo mozesz uzyc rozswietlajacego fluidu pod oczy (nie beda ygladaly na zmeczone) oraz nalozyc podklad w kolorze cery na cala twarz. przypudrowac, i juz:smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
Zależy czy potrafisz nakładać cienie. Zauważyłam, że często dziewczyny używające matowych cieni wyglądają fatalnie. Dlaczego? Bo nie potrafią dobrze nakładać kosmetyku lub używają kiepskiej jakości produktów. Wychodzi efekt podbitych oczu, rozmazanego makijażu. Lepiej kupić sobie cienie półmatowe lub perłowe - efekt o niebo lepszy.
Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem zależy to od kształtu oczu ;) jak są małe pomaluj je na ciemno.. najlepiej zrób kreske nad górną powieką(powiększa oczy) jeżeli są duże w zewnętrzynym kąciku oka pomalowałabym szarym lub białym perłowym cieniem..przeszłabym to czarnego i dodała troszeczke czerwieni ale bardzo stonowanej oraz pod okiem zrobiłabym kreskę połyskującym szarym eyleliner'em.. następnym pomysłem mogłaby byc kreska na górnej powiece połaczona z brazowym cieniem(połyskującym) lecz do tego również dodałabym troche czerwieni oraz zamiast brązu leciutki czerwony cien ;) a na dole czarna kreska ;) jest wiele pomysłów lecz nie wszystkie można zrealizowac gdyż zalezy to od kształtu oka.. koloru skóry i innych czynników ;)
Pozdrawiam ;)
Odnośnik do komentarza
Gość malowanka
Podkład - polecam Superstay Silky od Maybelline. Trzyma się 16 godzin i ciagle swiezo wyglada. Nad górną linią rzęs narysuj eyelinerem kreskę - jezeli nie potrafisz się nim posługiwać zrob to czarną kredką. delikatnie wyjedź poza powiekę kierując kreskę ku górze. powiekę pomaluj pudrowym cieniem o beżowym kolorze. w załamaniu powieki nałóż cień o ton ciemniejszy i rozprowadź go delikatnie palcem ku górze, ale nie pod samą linie brwi. Linię nad dolnymi rzesami pomaluj kredką w kolorze ciemnego brązu. Usta - błyszczyk w kolorze jasnej czerwieni, niezbyt agresywny. Na policzki warto rzucić odrobinę różu w chłodniejszym odcieniu.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...