Skocz do zawartości
Forum

Makijaż dla ciemnej blondynki


Gość andzia123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andzia123
czesc.pomozcie!!!!!!!!mam24 lata i do tej pory malowalam sie bardzo baaardzo spontanicznie.nie za bardzo umiem to robic...jestem ciemna blondynka ,wlosy sredniej dlugosci i fryzurka z grzywka. zielone oczach ,ciemne ale rzadkie brwi jasnej cerze.jak myslicie jakie cienie by mi pasowaly?,jakiego koloru i jakich sie najwygodniej uzywac?(rozumiecie jestem poczatkujaca)prosilabym jeszcze o kilka slow na temat podkladu i pudru ktory by mi pasowal.jakie waszym zdaniem kolory ubran najbardziej pasuja do mnie?
dziekuje za wszelkie sugestie:)
Odnośnik do komentarza
No to od początku. Jeśli chodzi o podkład to nie mogę ci pomóc bo nie wiem jaką masz cerę, zaś jeśli chodzi o puder to możesz stosować rozświetlający lub brązujący. Twój kolor oczu najlepiej podkreśli szary i grafitowy cień (opalizujące) .Polecam następujący makijaż : nakładasz podkład, potem pudrujesz delikatnie powieki, rysujesz czarną kreskę i wypełniasz jasnoszarym, opalizującym cieniem do łuku brwiowego. w kącikach nakładasz grafitowy i delikatnie rozcierasz.Na dolnej powiece, tuż pod linią rzęs nakładasz ciemnoszary cień aż do załamania i pogrubiającą mascarą tuszujesz rzęsy.Brwi podkreśl kredką jaśniejszą o ton od ich koloru, rysując delikatne kreseczki zgodnie z kierunkiem rośnięcia włosków Na policzki ( w to miejsce które unosi się przy uśmiechu) nałóż chłodny róż, ale nie przesadź. Usta pomaluj matową pomadką o lekko różowawym odcieniu. Boki twarzy wymodeluj pudrem brązującym i delikatnie przypudruj całość. Voila! Jeśli chodzi o ubrania to musiałabym znać dokładniej twój kolor włosów, ale już teraz mogę powiedzieć że dobrze ci będzie we wszystkich odcieniach niebieskiego i szarego, oprócz tego w czerwonym, zielonym pasującym do twoich oczu,czarnym, białym,żółtym (jeśli masz dość ciemne włosy). Uważałabym natomiast z pomarańczowymi fioletowym, co nie oznacza że nie mo.żesz ich nosić, jednak wszystko zależy od odcienia. Pozdrawiam
P.S. Powiedz koniecznie czy skorzystałaś z rad :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...