Skocz do zawartości
Forum

Najlepsze pomysły na prezenty Świąteczne ;)


Gość agata_beata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agata_beata
Jak wiadomo zbliżają się święta, a wraz z nimi powszechny problem, co wybrać na prezent dla bliskiej osoby ;)

Ja znalazłam rozwiązanie ;)

Ostatnio obdarowałam Panie z mojej rodziny kosmetykami BeautyFace i były zachwycone! ;)

Teraz mają fajne zestawy świąteczne, które na prawdę są przyjazne dla oka i ucieszą każdą Panią ;)

Znajdziecie je na www.BeautyFace.pl

A wy, jakie macie pomysły? ;)
Odnośnik do komentarza
Gość nimfetka

Siostrom zazwyczaj zamawiam coś od Tangle Tezzer.
Albo jakieś drobne kosmetyki, co wiem, że lubią i używają.
Z bratową jest troszkę gorzej- bo nie mam pojęcia i staram się jej robić mniej ryzykowne prezenty :-)

Odnośnik do komentarza
Ja dla rodzinki starym zwyczajem :) mamie i tacie ich ulubione perfumy , braciszkowi jakąś fajna gierkę na konsolę np GTA , chłopakowi aaa to tajemnica ściśle tajna a dla przyjaciółki wynalazłam fajny zestawik świąteczny St Moriz Give It A Glow z rękawiczką do aplikacji. Mam nadzieję że wszyscy będą szczęśliwi :D a jak nie to za rok będzie rózga.
Odnośnik do komentarza
U mnie więszkość bliskich pisze "list do Mikołaja" i nie mamy problemu z wyborem prezentu :) Dodatkowo zawsze dorzucam coś słodkiego, żeby była w tym wszystkim jakaś mała niespodzianka. W tym roku kupiłam z Monbany pudełka klasycznych czekoladek z pięciu krajów :)
Odnośnik do komentarza
Gość Mirabellka

Ja to kieruje się tym, by prezent był dopasowany do potrzeb. Słucham co potrzebują i oglądam sie za takimi rzeczami w sklepach. Moja mama mówiła że chce mieć lśniące włosy. Myślałam nad prostownicą albo takim Volumizerem z Rowenty, dzięki temu włosy miałaby ładne a i fryzurę łatwiej by układała

Odnośnik do komentarza

Czy najlepsze? Każdemu może pasować coś diametralnie innego. U nas na topie są prezenty do czytania. W tym roku dwie osoby dostaną ode mnie voucher do Virtualo. Chodzi o to, żeby mogli sobie wybrać coś konkretnego z tych wszystkich ofert - https://virtualo.pl/zaczytana-gwiazdka/ Przecenionych jest mnóstwo wydawnictw - niektóre pozycje naprawdę mocno.

Odnośnik do komentarza

Ja dostałam lokówkę automatyczną z babylissa. Moje włosy naturalnie trochę falują, ale nie sa to takie ładne i równe fale, więc trzeba ich trochę pomóc. Na szczęście włosy po zakręceniu tą automatyczną lokówką nadal wyglądają naturalnie, więc jestem bardzo zadowolona, o taki efekt mi chodziło.

Odnośnik do komentarza

W aptece internetowej wapteka zamówiłam kilka prezentów. Ze sprzętów to ciśnieniomierz dla babci, dla dzieci szczoteczki elektryczne, fajne zestawy kosmetyków dla sióstr i jeszcze inne. Zawsze się staram to co mogę internetowo załatwiać, zamiast biegać po sklepach gdzie tłumy ludzi i długie kolejki :)

Odnośnik do komentarza

Jako że najlepsze i najbardziej wartościowe dla rozwoju dzieci są książki to takie właśnie ,,zabawki'' polecam zawsze. Encyklopedie, kreatywne malowanki z naklejkami z motywami zimowymi i świątecznymi, książki edukacyjne z zadaniami. Polecam stronkę https://wydawnictwomd.pl/ prócz książeczek znajdziecie tam też tanie zabawki, idealne na prezent pod choinkę.

Odnośnik do komentarza

Obowiązkowo - virtualo.pl/swiateczne-promocje/?utm_source=www&utm_medium=belka&utm_campaign=inspiracje Ale akurat w tym chyba nie ma niczego zaskakującego. Książki/ebooki są dosyć praktyczne i jeśli temat jest odpowiednio dopasowany, to każdy będzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Ja teściowi kupiłam coś takiego jak kociołek myśliwski - taki jak można dostać na https://europ24.pl/kociolki-mysliwskie . Co prawda myśliwym to on nie jest, ale po pierwsze całe lato jak tylko ma możliwość to przenosi się na działkę nad jeziorem gdzie bardzo często robi ze znajomymi ognisko. Więc uważałam że to bardzo dobry prezent dla niego i dzisiaj mogę, już napisać, że nie pomyliłam się

Odnośnik do komentarza
Mam taką ulubioną drogerię internetową z kosmetykami orientalnymi prosto z Dalekiego i Bliskiego Wschodu, w której zawsze znajduję coś ciekawego, nawet po świętach;-) I tak udało mi się w niej zrobić świetne zakupy prezentowe pod choinkę w całkiem dobrych cenach. Mojej mamie, która uwielbia kosmetyki naturalne kupiłam cudnie pachnący zestaw z perfumami  https://yasmeen.pl/orientalne-inspiracje/swiateczne-inspiracje/  Polecam jeśli ktoś jest zainteresowany.
  •  
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...