Skocz do zawartości
Forum

Dobry krem do rąk


Gość lubiewdziek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,
mam problem z dłońmi, bo są strasznie suche i znalazłam ciekawy produkt- odświeżający balsam z aloesem Himalaya. Czy może ktoś stosował? Znalazłam go w sklepie indyjskim Himalaya Herbs, treść brzmi zachęcająco. Najbardziej intryguje mnie fakt, że produkty są na bazie naturalnych składników. Byłabym wdzięczna za opinię na temat tego sklepu i produktu.

Odnośnik do komentarza

Wiele lat wystarczały mi zwykłe kremy nawilżające, niestety, wraz z upływem lat okazały się za słabe, w związku z czym trafiłam w końcu na skoncentrowany krem do rąk Neutrogeny i chyba już przy nim pozostanę. Szybko się wchłania, nie zostawia tłustych śladów na rękach a jednocześnie faktycznie idealnie regeneruje skórę na dłoniach szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

Odnośnik do komentarza
Gość pokason

Świetnie działa krem ziołowy do rąk od Hildegard Braukmann. Pomaga, robi różnicę, powiedzmy, że wystarczy rano nałożyć i do wieczora mam święty spokój. Nie wiem czy od razu będziecie mieli idealną sytuację, ale u mnie raczej udaje się uzyskać to, czego chciałam.

Odnośnik do komentarza

Polecam krem do rąk z konopi od tej firmy
https://medicalhemp.pl/ - bardzo dobre działanie nawilżające.
Jest to bardzo dobry krem do rąk, który doskonale radzi sobie z każdym problemem rąk. Fantastycznie nawilża skórę rąk i wygładza ją. Doskonale radzi sobie ze spierzchniętymi rękoma i nie powoduje absolutnie żadnych podrażnień dlatego każdy może tego kremu bez obaw używać

Cena nie jest taka wysoka, jasne,ze znajda sie tańsze kremy do rąk, ale warto jest zdecydowanie zapłacić za tak dobre działanie kosmetyku!!!

Odnośnik do komentarza

z Rossmanna tani i pojemny. Dobry do RR przed waleniem konia, dobry też jako lubrykant dla pizdy by uchronić ją od zatarć.
Notabene, przed takim seksem należy umyć i RR i genitalia. Po orgazmie również, bo zalęgną się bakterie i smród jak chuj.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać. A ja już rosnę 13-stą wiosnę i pod staniczkiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulubionego, który przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łóżku lerzę już rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesięcy, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku świetnie sprawdził się krem do rąk z organicznym olejem konopnym od NovaClear Atopis, który intensywnie nawilża i regeneruję przesuszoną skórę dłoni . Plusem jest fakt, iż nie zawiera substancji zapachowych i drażniących substancji chemicznych. Szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Nie ruszam się bez niego z domu ! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...