Skocz do zawartości
Forum

Dobry krem do rąk


Gość lubiewdziek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mleczna_kraina
Ja nie mam problematycznej skóry dłoni i wystarcza mi zwykłe nawilżenie wygładzające w ciągu dnia i super sprawdza mi sie najzwyklejszy rossamnnowy krem do rąk za coś ok.3zł, ma taką fajną słodką tubkę i ekstra zapach
Odnośnik do komentarza
to prawda że olejki też są świetne jeżeli chodzi o nawilżanie.. Jeszcze maski domowe super regenerują naskórek, ale trzeba robić je przez jakiś czas regularnie i czekać na efekty. Np. żółtko jajka, wymieszane z miodem i oliwą i podgrzane. Nakłada się na ręce grubą warstwę, na to jakieś plastikowe rękawiczki i czeka aż się wchłonie :)
Odnośnik do komentarza
Gość Melania92
Wispol_eu napisał/a:
Zobacz na kremy do rąk Neutrogenny lub nieco tańsze z Ziaji,sprawdzą się przy każdej cerze,niezależnie od jej rodzaju i skutecznie je nawilżą,ochronią przed zimnem.


Ja miałam krem do rąk Ziaji kozie mleko i mi jakoś super nie pomógł - wręcz przeciwnie mam wrażenie że jeszcze wysuszał mi dłonie...
Odnośnik do komentarza
ja mam problem z kremem do rak, poniewaz moze sa skuteczne, ale nie lubie ich nakladac, poniewaz kiepsko sie wchlaniaja i przez jakis czas nie moge nic zrobic, chyba ze macie jakies takie ktore sie szybko wchalaniaja i nie pozostawiaja wrazenia tlustych dloni?
Odnośnik do komentarza
rosiehw napisał/a:
jak i tak mam nic nie robic to w suche skorki wcieram olejek arganowy bielendy, na prawde ladnie nawilza skorki, ale chcialabym tez cos na calosc, niestety po wyzej wspomnianych nie widze poprawy


ja z bielendy na co dzien uzywam kremu z serii happy end, fajnie nawilza i szybko sie wchlania, idealny na dzien
Odnośnik do komentarza

A jak często stosujesz te kremy? Możesz zrobić tak, że krem o bogatszej konsystencji będziesz aplikować wyłącznie na noc i dodatkowo nałożysz na dłonie bawełniane rękawice. W ciągu dnia możesz stosować kremy nawilżające. Poza tym, pamiętaj o tym, aby zakładać rękawice gumowe w czasie porządków domowych... wtedy powinno być ok :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...