Skocz do zawartości
Forum

W jakich drogeriach kupujecie kosmetyki?


Gość Badra

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie różne to wygląda, jeśli czegoś potrzebuję "na już" to natura, bo mam najbliżej. Jeśli kupuję coś sprawdzonego, czego używam od dawna to internet, bo zwykle taniej. A jeśli chcę wypróbować nowości lub droższe kosmetyki to najlepiej w porządnym salonie czy sklepie, żeby nie brać kota w worku, tylko wypróbować co się da i dobrać odpowiedni kosmetyk do mojej cery. Ostatnio znajoma mnie zaciągnęła do sklepu Phenome. Takiego właśnie podejścia oczekuję ;) Pani oczyściła nam cerę, dobrała odpowiedni wg niej krem, ale na wszelki wypadek jeszcze dała próbki innych do domu. Po tygodniu testów z chęcią tam wróciłam i kupiłam krem. A o kremie napiszę w odpowiednim wątku, żeby tu już offtopu nie robić ;)
Odnośnik do komentarza

Ja zamawiam w aptece internetowej Vera - bardzo lubię kosmetyki apteczne. Mam do nich większe zaufanie ponieważ wiem, że są dokładnie przebadane i czuć, że delikatniejsze.
Mam skórę wrażliwą tak więc potrzebuję takiej specjalnej pielęgnacji.
W aptekach stacjonarnych jest o wiele drożej tak więc wybieram internetowe.

Odnośnik do komentarza

Zawsze kupowałam kosmetyki w Drogerii Natura, ale ostatnio ta znajdującą się blisko mojej pracy została zamknięta. Po kilku latach powróciłam do Rossmanna, zamówiłam sobie nawet ich newsletter, żeby być na bieżąco z ich promocjami :). Odkryłam też, że na ich stronie internetowej można upolować perfumy w naprawdę atrakcyjnych cenach, czasami nawet 50% taniej niż w tradycyjnych perfumeriach. Muszę przyznać że jestem mile zaskoczona, bo na prawdę jest bardzo dużo promocji w Rossmanie (teraz co tydzień przeglądam ich gazetkę :)). Nie wiem czemu zawsze kojarzyło mi się, że w tej drogerii można kupić tylko kosmetyki ich marki a pozostałe są dużo droższe niż np. Drogerii Natura.
Z czystym sumieniem mogę polecić Rossmana

Odnośnik do komentarza
Hebe, czasem Rossmann. Superpharm jest koszmarnie drogi, choć czasem i tam można znaleźć coś fajnego - koleżanka polecała mi izraelskie kosmetyki Ahawa, na które mają wyłączność, ale póki co ceny są dla mnie zaporowe.:uhoh:
Odnośnik do komentarza
Gość ulakula
u mnie na pewno rossman i hebe - dużo tam kupuję, chociaż równie często przez internet - ostatnio kupując nowe kosmetyki udało mi się zaoszczędzić ponad 20 złotych (bo kupowałam całą serię revita intensa, no i udało mi się na każdym kosmetyku po kilka złotych - łącznie wyszła różnica ok. 20 zł). naprawdę w internecie można trafić taniej, a jeszcze jak drogeria ma dobre opinie u innych użytkowników - myślę że nie ma się czego obawiać!
Odnośnik do komentarza
Ja najwięcej kupuję w Supplite. Może dlatego, że zamawiam tam najpotrzebniejsze kosmetyki, których używamy każdego dnia. Mają całkiem fajne ceny, paczkę z kosmetykami wysyłają terminowo co miesiąc, a zamówienie można praktycznie w każdej chwili edytować. Bardzo wygodne w przypadku farb do włosów, szamponów, balsamów i tym podobnych kosmetyków.
Odnośnik do komentarza
Ja kupuję kosmeceutyki. Moim zadaniem działają znacznie lepiej od tradycyjnych kosmetyków a efekty ich używania są szybciej widoczne. ENVIRON to moja zdecydowanie ulubiona marka, a kremy i toniki kupuję bezpośrednio w gabinecie kosmetycznym w Extravaganzie w Warszawie jak idę np. paznokcie zrobić:) Bardzo fajna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Kupuję różnie raz rossmann raz natura a raz w internecie. Niedawno przekonałam się do zakupów bardziej przez internet. Znalazłam fajny sklep z naturalnymi kosmetykami biokosmetyki24.pl i czaję się tam na promocje bo kosmetyki ślicznie pachną i nie zawierają sztucznych dodatków.
Odnośnik do komentarza
Gość malinowaaa765

Ja czasem kupuje w Internecie, a czasem w sklepiku na rogu jak akurat wracam do domu... w zasadzie to zależy od tego, czy mam chwilę wolnego czy nie. Dosłownie wczoraj weszłam do swojego ukochanego sklepiku i znalazłam tam Neutrogenę, w której się zakochałam z miejsca. Zobaczcie na to: https://neutrogena.com.pl/product/71 - dla mnie wow :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...