Skocz do zawartości
Forum

W jakich drogeriach kupujecie kosmetyki?


Gość Badra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleks Pixa

Ja podobnie jak Lena82 na allegro. Jednak dochodzi tutaj marża portalu więc kosmetyki są droższe niż kupowane bezpośrednio w sklepie internetowym. Jakoś nie mogłam się przekonać do robienia zakupów w sklepach internetowych, allegro zawsze daje gwarancję zwrotu pieniędzy. Dlatego zdecydowałam się na jeden sklep i tylko tam kupuję kosmetyki. Kupiłam od nich kilka rzeczy na allegro. Mieli najniższe ceny na allegro a teraz jest jeszcze taniej w ich sklepie. Hakuro, Max Factor, NYX, Rimmel, Elf i wiele innych marek … jest z czego wybierać :) Sklep to butiqueuk, zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość Mar-Kos_pl
Podobnie jak większość z Was kosmetyki kupuję w drogeriach internetowych. Allegro staram się unikać bo często można tam znaleźć podróbki lub kosmetyki mimo tego, że sprzedawane są jako nowe to niestety okazują się być używane chociaż w niewielkim stopniu. Ostatnio moją ulubioną drogerią internetową jest mar-kos.pl . Można tam znaleźć kosmetyki profesjonalne w przystępnych cenach i na dodatek nie są do dostania w innych stacjonarnych czy internetowych sklepach. Kuszące są też częste promocje.
Odnośnik do komentarza
Ja już przerzuciłam się na jedną, ulubioną drogerię internetową. Zaczęła używać kosmetyków opartych tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach żeby wyeliminować jak najwięcej chemii ze swojego życia :) W drogeriach wciąż brakuje takich kosmetyków a jak już się pojawią to w bardzo wysokiej cenie. Polecam odwiedzić drogerię macrocvita.pl . Super kosmetyki i częste promocje. Odkąd zaczęłam ich używać przestały mi pojawiać się krostki czy inne niedoskonałości. Skóra odzyskała zdrowy kolor i elastyczność :)
Odnośnik do komentarza
ja zazwyczaj rossmann. i zazwyczaj przy okazji zakupów w centrum handlowym choć niebawem mają otworzyć u nas pod domem drogerię tak więc będzie fajnie :)
Ostatnio odkryłam u nich naprawdę fajną serię kosmetyków do rąk i do nóg Evree znacie?
Odnośnik do komentarza
Najczęściej kupuję kosmetyki w Rossmannie. Jednak czasem też w sklepach internetowych jak np m2lashes do pielęgnacji rzęs. Kupiłam go w sklepie marki m2 beaute. Bardzo profesjonalny szybki i dobry kontakt. A i kosmetyk przypadł mi do gustu choć jestem wymagająca:)
Odnośnik do komentarza
ja z kolei lubie Super Pharm, ale ostatnio sa tam takie tłumy że ciezko ustać w kolejce i zmienili zasady, ze jak sie płaci w czesci aptecznej to nie naliczają punktów do karty lojalnościowej. Rossmana też lubię bo własciwie mam go pod ręką. Ale w Super Pharmie sa jednak chyba lepsze ceny i promocje
Odnośnik do komentarza

Albo w lokalnych drogeriach, albo w salonach firmowych. Ostatnio mój ulubiony to L'Occitane w Galerii Mokotów w Warszawie. Z okazji Dnia Matki salon ten organizuje akcję konkursową w dniach 20-26 maja. Do wygrania wycieczka do Prowansji, a tam lot balonem i pobyt w hotelu 5-gwiazdkowym! Ponadto, każdy kto zapisze sie w tych dniach do Prowansalskiego klubu Piękna otrzyma w prezencie krem do rąk z masłem Shea. Warto, bo L'Occitane to wysokiej jakości kosmetyki naturalne.

Odnośnik do komentarza
Ja też lubię Rossmann, ale nie dlatego,że są tanie kosmetyki, a dlatego, że jest duży wybór. Nie kupuję tanich kosmetyków, bo są beznadziejne i byle czym nie będę się smarować. Lepiej zapłacić drożej, ale kupić coś porządnego. Nie ma co oszczędzać na pielęgnacji siebie!
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...