Skocz do zawartości
Forum

balsamy do skóry suchej


Gość kamilla

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdę mówiąc gdy mam suchą skórę najlepiej na mnie działają masła do ciała. Po kąpieli smaruje dość grubszą warstwą ciało, zakładam piżamkę z długimi rękawami i nogawkami, by utrzymywały masło. Rano zmywam jakieś pozostałości a skórę mam nawilżoną przez długi, długi czas. Masło do ciała stosuję również na zbyt mocno opalone miejsca i od razu pomaga. :)
Odnośnik do komentarza
mnie pasują balsamy Garniera, a dokładniej czerwony z klonem; dobry jest też biały z dodatkiem mocznika, tylko z tego co zauważyłam skóra nie może być popękana, bo wtedy balsam uczula (przynajmniej u mnie pojawia się pokrzywka); niestety zostaje Ci metoda prób i błędów, przy czym polecam kupowanie małych opakowań - jak coś Ci nie podpasuje przynajmniej stracisz np. 10 a nie 20 pln.
Odnośnik do komentarza

ja nie mam suchej skory, ale po lecie i sloncu jest w bardzo zlej kondycji i nawilzam ja przed zima. uzywam super balsamu, ktory dostalam w prezencie: Dermedic hydrain - ma swietna konsystencja i bardzo szybko sie wchlania - co nie zawsze jest typowe dla balsamow do skory suchej, do tego ladnie pachnie i nawilza naprawde na caly dzien...

Odnośnik do komentarza
przy suchej skórze polecam do ciała masła z Bielendy, pieknie natluszczają skóre, ale pozostawiają tlustej wartswy, super się wchłaniają no i skora wygląda świetliście zdrowo i jędrnie:) poza tym uzywałam Vichy do skóry atopowej, jest to kosmetyk drozszy, nie pachnie ale podczas zimy lubiłam po niego sięgać do czasu az nie odkryłam kosmetykow Nutregena-o wiele taksza marka niż Vichy a efekty w sumie takie same
Odnośnik do komentarza

Mi bardzo przypadł do gustu głęboko nawilżający balsam do ciała i twarzy z Neutrogeny. Szybko się wchłania, ładnie pachnie i cenowo również nie wychodzi za niego dużo. Sama kończę już drugie opakowanie, więc warto wypróbować. Produkt można kupić przez internet na stronie "http://neutrogena.com.pl/product/15"

Odnośnik do komentarza
Gość daga dubois

Nic mi bardziej na moją suchą skórę nie pomaga jak emulsja atoperal, świetne kosmetyki dla takiej problemowej skóry. W końcu moja skóra przestała swędzieć, jest porządnie nawilżona, nie wstydzę się już chodzić z odkrytymi nogami.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najlepszy jest olejek Busajna. Bardzo wydajny jest, wystarczy go wmasowac w skórę jak krem. A skóra po nim przyjemnie gładka, nawilżona. Działa także kojącą na skórę z problemami- łuszczeniem się, pękaniem, przesuszeniem. Znalazłam idealny kosmetyk dla siebie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...