Skocz do zawartości
Forum

Skuteczny preparat przeciw zmarszczkom, szukam..


Gość diasa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już troszkę latek, zależy mi jak każdej na tym by dobrze wyglądać. Znacie może jakieś skuteczne preparaty na zmarszczki jestem bardzo niezadowolona z tych, z których ostatnio korzystałam. Możecie coś polecić?
Odnośnik do komentarza
Ja już też niestety zaczęłam używać kremu na zmarszczki... pomimo tego że przez dłuższy czas próbowałam sobie wmówić, że nie jest mi on potrzebny, jednak pod oczami to już mi się strasznie duże zmarszczki porobiły... ;( A szczerze mówiąc to w tych kremach nie mam dużego doświadczenia ale od jakiegoś czasu używam przeciwzmarszczkowego kremu pod oczy z kolagenem z eveline, czy pomoże mi mnie odmłodzić tego nie wiem ;p ale przynajmniej nie wydaję na niego fortuny, bo jednak te zabiegi kosmetyczne są troche za drogie dla mnie... :(
Odnośnik do komentarza
Według mnie zdecydowanie najlepszy będzie krem przeciwzmarszczkowy GUAM Microcellulaire ANTI-AGE. Kosmetyk na bazie cennych ekstraktów roślinnych. Minimalizuje pojawianie się zmarszczek. Świetny kosmetyk nawet dla kobiet z dużymi zmarszczkami. Co najważniejsze - pomaga.
Odnośnik do komentarza
Gość Joanna Tomczak

najlepiej jest jeszcze poddać się różnego rodzaju zabiegom jak chociażby wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Ja miałam wypełniane zmarszczki takim preparatem- restylane się nazywał. Bardzo mi lekarz polecał zanim zdecydowałam się na zabieg. bardzo bezpieczny preparat i najszerzej przebadany na rynku.

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna9916

Żadne kremy nie są w stanie wypełnić głębokich zmarszczek. W takich sytuacjach tylko botoks-spokojnie podam wam website kliniki, gdzie moja mama miała taki zabieg. Jest on bezbolesny a odrazu daje efekt. Jak lekarz zaaplikuje odpowiednią ilość to nie będziecie wyglądać jak lalka

Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy znajdziecie kosmetyki,które spowolnią proces starzenia się. Moim zdaniem na dzień dzisiejszy nie jest to możliwe..... O ile w pewnym stopniu możemy spowolnić proces starzenia się skóry i oddalić w czasie chwilę, kiedy zmarszczki spojrzą na nas z lustra, o tyle nie ma metody, by ten proces zatrzymać. Choć dla wielu kobiet to bolesne – starzenie się skóry to naturalny proces, sygnalizujący wszystkie zmiany, które nastąpiły na przestrzeni lat.

Jesli macie objawy pierwszych zmarszczek mimicznych możecie się ewentualnie zastanowić nad botoksem:
https://www.powiatsuski24.pl/polecamy/botox-skuteczny-sposob-nie-tylko-na-zmarszczki-mimiczne/8w9

Spowalnia on na jakiś czas marszczenie się w niektórych okolicach twarzy.

Odnośnik do komentarza
Gość All Night long

Najlepszym sposobem na zmarszczki jest po prostu wypełnianie kwasem hialuronowym. Ja bym się już ni bawiła w żadne kremy. U mnie to akurat nie dawało żadnego efektu. Z ojej strony bardzo polecam wypełnianie kwasem hialuronowym Restylane. Bardzo dobry efekt ;)

Odnośnik do komentarza

Sama w końcu zdecydowałam sie na botoks oraz nie żałuję bo w moim przypadku efekt jest akurat bardzo dobry. Zabieg wcale nie jest bolesny bo jest wykonywany niewielką igiełką. Po tygodniu zmarszczki nie ma! Nie mogę też groźnie zmarszczyć czoła, za to mogę nim delikatnie poruszać. Ale najbardziej cieszę z tego, że nie muszę już nikomu tłumaczyć, że nie jestem zła, tylko że na czole mam karę za nienoszenie okularów w młodości.
Opis zabiegu jest na stronie:
https://www.debica24.eu/wiadomosci/4216,botox-nieinwazyjne-usuwanie-zmarszczek-mimicznych

Odnośnik do komentarza

uwazam ze zmarszczki to geny u mojego taty brak wyraznych zmarszczek byl powodem aby moja mame oskarzac ze ja to ojca corka a pozostala trojka rodzenstwa to dzieci mamy i niewiadomo kogo.mam 65 lat i co to sa zmarszczki .....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...