Skocz do zawartości
Forum

Cera naczynkowa


Gość karramba

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karramba

Jakie kosmetyki są wskazane dla cery naczynkowej? Może jest jakiś odpowiedni skład? używałam już wielu serii dla cery naczynkowej m.in. Ziaja, Vichy etc. i one nic nie pomagają a wręcz podrażniają... może któraś z Was też ma tak delikatną cerę i stosują coś co pomaga... Nie mam niestety kasy iść do kosmetyczki ani kupować kolejnych drogich kosmetyków, które mi szkodzą... pomożcie proszę.

Odnośnik do komentarza
Gość chorwatka
Ja proponuję zajrzeć Ci na tę stronę polskiej firmy Floslek, z tego co się orientuję mają całą serię kosmetyków dla osób z problemami naczynkowymi. Może to będzie coś dobrego dla Ciebie?
Odnośnik do komentarza
Gość anka_ruda
Jeśli ktoś zawiódł się na kosmetykach drogeryjnych i aptecznych to do cery naczyniowej polecam masko z glinki czerwonej, hydrolat z Niesmertelnika bez chemii i konserwantów no i swietny olejek z marakui Avebio.
Dobre efekty no i naturalnie, czyli nie szkodzić.:)
Odnośnik do komentarza
Gość rozyczkaka
Ja używam normalnych kosmetyków, może po prostu takich dla wrażliwej cery, delikatniejszych. Jedynym specyfikiem konkretnie dla cery naczynkowej jest ta maseczka. Bardzo fajnie zmniejsza zaczerwienienia i działa łagodząco.
Odnośnik do komentarza
Gość Sintivianka

Bardzo dobrą ofertę do cery naczynkowej posiada francuska marka SVR, jest to seria Rubialine. Idealny na obecną porę roku będzie krem Rubialine SPF 50, w serii są też kremy bez filtrów chłodzące skórę i wzmacniające naczynka oraz preparaty do oczyszczania i demakijażu skóry. Sprawdzone i chwalone przez wiele klientek zaprzyjaźnionego gabinetu kosmetycznego. Seria naprawdę warta wypróbowania.

Odnośnik do komentarza
Gość Melania92
Ja też mam cerę naczynkową i lubie stosowac delikatne kosmetyki, które nie uczulają i nie powodują zaczerwienień... W sumie najczęsciej używam Bielendy takich kremów z serii Pharm naczynka, są hipoalergiczne, i dla mnie bardzo dobrze się sprawdzają:)
Odnośnik do komentarza

~anka_ruda
Jeśli ktoś zawiódł się na kosmetykach drogeryjnych i aptecznych to do cery naczyniowej polecam masko z glinki czerwonej, hydrolat z Niesmertelnika bez chemii i konserwantów no i swietny olejek z marakui Avebio.
Dobre efekty no i naturalnie, czyli nie szkodzić.:)

Rzeczywiście poszukałam trochę informacji na ten temat i olej z marakui wydaje się bardzo interesujący. Okazuje się, że podobnie jak wiele innych amazońskich superowoców, które stosujemy w naszych produktach do pielęgnacji skóry, ten olej jest doskonałym środkiem zmiękczającym skórę. Ponadto ma wiele innych fajnych cech. Przede wszystkim łatwo wnika w skórę, głęboko nawilżając leczy suchą, spierzchniętą lub popękaną skórę, równoważy nawilżenie skóry, zmniejsza stany zapalne, pomagając w leczeniu trądziku, wysypki i innych chorób skóry, usuwa wolne rodniki dzięki właściwościom przeciwutleniającym, zapobiega uszkodzeniom i łagodzi swędzenie. Świetnie nadaje się właśnie do cery naczynkowej, bo jest bardzo delikatny. Źródło: http://kosmetykinaturalne.edu.pl/polecane-produkty/olej-marakuja/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...