Skocz do zawartości
Forum

RE: Perfumerie internetowe


Gość Crystaline

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kruszyna
Ja tez zawsze szukam promocji w sklepach, bo w Polsce perfumy sa naprawde bardzo drogie. Wczoraj w koncu trafilam na davidoff cool water w superpharm w atrakcyjnej cenie. Dla chcacego nic trudnego, wytarczy troche poszukac i cos sie znajdzie :)
Odnośnik do komentarza
W SP czasem są super promocje, ale niestety nie zawsze na to co akurat chcę kupić... Też czesto kupuję na necie, albo w bezcłówce. W Polsce perfumy są takie drogie, bo wciąż są naiwni którzy je po takiej cenie kupują
Odnośnik do komentarza
Crystaline napisał/a:
Zdecydowanie najlepsze okazje można wyszukać w perfumeriach internetowych, ceny są znacznie niższe niż w sklepach stacjonarnych.


kiedyś udało mi się trafić na taką okazję, że kupiłam instpirations lacoste i intense hugo boss (oba po 50ml) za 210 zł. szok
Odnośnik do komentarza
Gość dzorczq

Generalnie najtańszą internetową drogerią jest Ciao
Np. FRIDGE - yDe 4 lux parfum kupić tam można za 150 złotych.
Ważnym ich plusem jest to, że można korzystać z darmowych porad konsultantki ;-)

Odnośnik do komentarza

Kupowanie w Sephorze woła o pomstę do nieba. Nie wiem skąd oni się urwali oferując takie ceny, ponadto tzw "obsługa" w ogóle nie zna się na perfumach. Jest wiele perfumerii internetowych dzięki temu każda z nich walczy o klienta oferując najniższe ceny. Najczęściej kupuje perfumy i kosmetyki w Promesse
Ceny mają bardzo niskie i mam sto procent pewności, że paczka szybko dojdzie, zazwyczaj w ciągu 2-3 dni, ostatnio zaś zamówiona paczuszka doszła w ciągu 1 dnia. Zaś perfumeria, której należy się wystrzegać jak diabła to paatal.pl chamstwo, prostactwo, zamówiłam perfumy, wpłaciłam pieniązki, bo produkt był dostępny, a oni po 2 dniach do mnie dzwonią z informacją, że perfum nie ma, czekałam kolejne dni na zwrot pieniędzy. Ani razu nie odpowiedzi na maila. Szkoda, że są takie chusteczkowe sklepy;/

Odnośnik do komentarza
no pewnie że lepiej obejrzeć i powąchać w sklepie stacjonarnym ... a potem wrócić do domu, wrzucić nazwę kosmetyku np. na okazje.info i dostaniesz listę sklepów internetowych, które wybrane przez ciebie perfumy oferują ... i to pewnie 2 razy taniej niż sephora (tylko trzeba uważać, zeby to nie były testery, bo te "chusteczkowe" sklepy tak mają) :)
Odnośnik do komentarza

Dobra opcja na tanie perfumy, ale z góry mowię, że to odpowiedniki, czyli perfumy wydawane pod własną marką, ale mające przypominać znane i sławne perfumy. Koszty sa minimale bo po 30/40 zł więc każdy spokojnie może pachnieć Channel, Diorem bądź Lakoste, Dolce Gabbana. Na edp24.pl takie cudenka : http://edp24.pl/

Odnośnik do komentarza

Najlepiej i najtaniej jest kupować w internecie. Oczywiście trzeba wiedzieć co się chce kupić. Z tym łatwo można sobie poradzić. Trzeba wypróbować testery w perfumerii stacjonarnej i dopasować do siebie. Na prezent jest ciut gorzej. Trzeba wtedy podpytać, podpatrzeć lub strzelać w.g. własnego gustu. Ja kupuje w polskiej perfumerii tutaj. Zawsze można sporo kasy zaoszczędzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...