Skocz do zawartości
Forum

Zapach który się nie znudzi ;)


Gość Claudia_3000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Claudia_3000
Bardzo lubię wody toaletowe i perfumy. Zresztą jak chyba każda dziewczyna ;)
Mój problem polega na tym że jak kupię jakiś zapach który mi się podoba to zazwyczaj po paru dniach nudzi mi sie on, przestaje mi się podobac ten zapach.
Czy mozecie polecic mi jakis naprawde dobry zapach (ale nie za drogi...)
Jakich perfum same uzywacie?
Odnośnik do komentarza
uwielbiam pergumy, szcególnie słodkie, ja mam w domu:Passion Dance-intensywny zapach, c. do 50 zł-Avon, Little white dress i little black dress-tez Avon do 50zł, true glow też Avon do 60 zł, la rose-ok 20 zł w rossmanie takie z oriflame co ostatnio jako nowość były po 19.90 ale nie maja nazwy na butelce a pudełko wyrzuciłam-piękna kwiatowa kombinacja:) rób sobie przerwy w stosowaniu zapachów, zmieniaj je a może wtedy przestaną Ci się nudzić??B)
Odnośnik do komentarza
Moim nowym zapachem na pewno stanie się zapach Avril Lavigne, Black Star. Początkowo podchodziłam do niego sceptycznie, ale go powąchałam po prostu musiałam go kupić:) Nie żałuję, zapach pięknie się trzyma i pachnie nawet po paru godzinach, więc polecam:)))))
Odnośnik do komentarza
moim ulubionym zapachem od zawsze jest gucci rush 2, ale ostatnio odkryłam L'eau Par Kenzo Homme, kupiłam tą wodę tylko dlatego, że na www.kokai.pl była promocja, a teraz już nie mogę się bez nich obejść, idealny zapach na dzień, bardzo odswieżający cytrusowy zapach
Odnośnik do komentarza
Claudia_3000 napisał/a:
Bardzo lubię wody toaletowe i perfumy. Zresztą jak chyba każda dziewczyna ;)
Mój problem polega na tym że jak kupię jakiś zapach który mi się podoba to zazwyczaj po paru dniach nudzi mi sie on, przestaje mi się podobac ten zapach.
Czy mozecie polecic mi jakis naprawde dobry zapach (ale nie za drogi...)
Jakich perfum same uzywacie?


jeśli chodzi o mnie to spodobał mi się zapach euphoria, po prostu przeczytałam recenzje tego produktu w jakiejś gazecie i kupiłam. Później kupiłam Givenchy, tą w czarnym opakowaniu, ucieszyłam się bo dostałam gratis kosmetyczkę i balsam. FAkt, że może nie było to tanie, ale czasami na taki błyskawiczny zakup tylko dla siebie można sobie pozwolić :)
Odnośnik do komentarza
Na co dzień używam jakiejś tańszej perfumy (Puma, Adidas), ale moją ukochaną perfumą jest Mochino I love, love. Może i kosztuję ciut więcej (na kokai.pl i tak wyczaiłam ją w super cenie 149, normalnie kosztuje 239). Myślę że zapach też by Ci się spodobał, bo jest taki świeży i lekki, kwiatowo - owocowy. A że to oryginał, to 100 ml na bardzo długo starcza;)
Odnośnik do komentarza
A ja Christiana Diora Addict. Kocham ten zapach, jest intensywny i ciepły. Normalnie powąchałam go tak samo stwierdziłam, że muszę go mieć;) ale zamawiałam w sklepie internetowym, tak żeby wyszło najtaniej. Z wszystkich perfum jakie miałam, najbardziej polecam te.
Odnośnik do komentarza
Od kilku lat używam zapachu ralpha laurena romence i jestem w nim obłędnie zakochana i dopóki tego zapachu nie wycofają z produkcji, dopóty będę go używać. Nie jest on najtańszy ale butelka tych perfum starcza mi na rok, jak się spryskam rano to pachnę cały dzień. Ostatnio też dostałam do zakupów w drogerii lemonnet.pl małą buteleczkę perfum calvin klein euphoria i wydaje mi się, że jest to kolejny zapach do którego zapłonę gorącą miłością i też je sobie kupię :)
Odnośnik do komentarza
moje zdanie jest takie, że nieważne jest jaki to jest zapach prędzej czy później może on się nam znudzić. Każda kobieta lubi perfumy i każda kobieta lubi się zmieniać. Dlatego ja od czasu do czasu zmieniam zapach, żeby nie pachnieć zbyt monotonnie. Zmiany są wpisane w moją naturę;) Ale chyba nigdy nie znudzą mi się wszystkie zapachy bardzo energetyczne, owocowe. ;)
Odnośnik do komentarza

miałam ten sam problem! duże pojemności nie dla mnie, szybko mi się nudziły. dosyć, że drogo to i stały takie porozpoczynane w łazience. ale na goia.pl mają pojemności 17ml i one są akurat :) są też tanie :) i w sumie za każdym razem zamawiam inne. miałam juz od nich sporo, dolce&gabbana, dkny, kenzo, paco rabanne :)

Odnośnik do komentarza

Kiedyś uwielbiałam Chanel no 5 (wiem, że są zwolennicy jak i przeciwnicy tego zapachu), ale cena powala. Zdecydowałam się na tańszy odpowiednik tych perfum Antilope DE LUXE. Według mnie jakościowo i cenowo powala wszystkie droższe marki na łopatki. Zapach piękny, wyczuwalne są aldehydy z dodatkową nutą bursztynu i drewna. Drugim moim ulubionym zapachem są perfumy Vanilla Fields, orientalno- waniliowy zapach. Doskonała jakość za małe pieniądze.

Odnośnik do komentarza

BŁAGAM NIE CZYTAJCIE TEGO! Przepraszam, że to tu wkleiłam, ale wolę dmuchać na zimne niż później mieć pecha... sory musze to przesłać bo ktoś mi to wysłał wiem ze to głupie. Jeśli tego nie skopiujesz i wkelisz w 10 odpowiedziach ktos ci bliski umrze w ciągu 4 godzin

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...