Skocz do zawartości
Forum

Dermokosmetyki


Gość Barbarrra

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej zapobiegac niz leczyc- wiadomo! kosmetyki pielegnacyjne sa po ty wlasnie zapobiegac i jeszcze bardziej upieknic cere, zeby wygladala zdrowo i swiezo. a kosmetyki o wlasciwosciach leczniczyc, jak sama nazwa wskazuje, a po to by wyleczyc widoczne juz zmiany w skorze np.tradzik. moim zdaniem jesli ma sie juj jakies problemy to kosmetyki lecznicze sa tutaj niezbedne, a jesli chce sie zachowac piekna, gladka i matowa cere nez niedoskoalosci to tzeba ja pielegnowac codziennie. ot co. troche pokrecilam:lol:
Odnośnik do komentarza
Gość CzarnyAniol
Ja tam jestem bardzo za dermokosmetykami. Wlasciwie teraz sa juz dostepne po przystepnych cenach, staram sie wybierac te apteczne, zeby sie nie dac na brac na medialny szal znanych marek, ktore choc sie tak reklamuja to z dermokosmetykami nie maja nic wspolnego. No i mam dosc wrazliwa skore, tak chyba w ogole zaczela sie moja z nimi przygoda. Badzmy eko:D to teraz chyba na topie :uhoh:
Odnośnik do komentarza
Gość bramante
Ja uzywam dermokosmetyków i bardzo sobie chwalę i moje koleżanki też. Mam skórę bardzo wrażliwą i skłonną do alergii. Moja dermatolog poleciła mi Nanobase, odżwykę regenerującą do skóry, która nawilża twarz i rozprostowuje zmarszczki. Jak dla mnie rewelacja. Podobna jakościowo do kosmetyków z wyższych półek, a o wiele tańsza.
Odnośnik do komentarza
Gość Sabrina
Mysle, ze ta linia staje sie coraz bardziej popularna, chyba wlasnie za sprawa przystepnej ceny, tez z niej korzystam i moge same pozytywne rzeczy powiedziec, mam z tej serii kremik na przesuszone stopy i lokcie, rewelka.
Odnośnik do komentarza
Gość Sabrina
Mi chodzilo o nanobase, a co do dermokosmetykow, to uzywa sie ich nie tylko w celach pielegnacyjnych, ale i leczniczych, jak np przy azs. to cos wiecej, niz tylko zwykly kremik. przy jego tworzeniu zminimalizowano substancje konserwujace, nie uczulaja, nie maja zapachu, nie zawieraja barwnikow...
Odnośnik do komentarza
Gość Sabrina
Nie, dermokosmetyki to nie tylko te, ktore przypisuje dermatolog, mozesz sama sobie cos wybrac, najczesciej zakupisz je w aptece, ale czasami mozna dostac w dobrych drogeriach. Mysle, ze naprawde warto przerzucic sie na te kosmetyki, bo sa tworzone w specjalnych warunkach, ze specjalnych produktow, czuje po nich specjalna opieke ;) :D :D
Odnośnik do komentarza
Gość bramante
no dokładnie, to nie są leki z przepisu dermatologa. Mają działaniej farmakologiczne, ale sa również środkami do delikatnej pielęgnacji. Ja mam odżwykę do ciała nanobase i wyleczyła mi ona skórę z przesuszenia, teraz używam jej raz na 2,3 dni, zeby skóra była ładnie nawilżona. delikatny kremik, a mimo wszytsko wyjątkowo dba o skórę. Tak jak mówisz dostaniesz w aptece.
Odnośnik do komentarza
Gość Sabrina
Ja sobie wlasnie dzis zrobilam taka kuracje przygotowujaca stopki do wakacji :) najpierw kapiel w olejku mietowym, peeling Talasso-scrub z Collistar i na to kremik keranorm, potem tylko pomaluje paznokcie na bordowy i bedzie pieknie :)
Odnośnik do komentarza
tez sie ciesze, ze zapanowala moda na dermokosmetyki, bo mojej suchej skorze nie wystarcza zwykly balsam, musze miec cos mocnego, a teraz jest coraz wiecej produktow dostepnych na rynku. Polecam keranorm do baaaaaardzo suchej skory
Odnośnik do komentarza
Gość Alice1234
Używam kosmetyków avon , ale jakoś tak mi nie podpasowały . Od nie których dostaję wysypek , i nie za bardzo sobie z nimi radzę . Chyba poprostu zacznę używac innych . I właśnie usłyszałam o tych dermokosmetykach, myślicie ,że mi pomogą ? Bo naprawdę mam wrażliwą skórę .
Odnośnik do komentarza
Gość belizze
Też od jakiegoś czasu stosuję dermokosmetyk, w zasadzie od kiedy zaczęły mi się problemy ze skórą głowy i wypadaniem włosów. Zaczęłam używać szamponu Vichy Dercos Aminexil ( jakoś tak to się pisze ), który zalecił mi dermatolog. Byłam trochę sceptycznie do tego nastawiona, zwłaszcza że musiałam się sporo nachodzić zeby go tanio dostać w Łodzi ( ostatecznie kupiłam w manufakturze, w aptece Juventa bo tam było najtaniej ). Ostatecznie jednak nie pożałowałam bo po prostu mi pomógł.
Odnośnik do komentarza
Ja mam wrażliwą skórę i kiedy po raz kolejny zafundowałam sobie podrażnienia stosując jakiś reklamowany super krem, przerzuciłam się na dermokosmetyki. Używam kosmetyków Flosleku: serii nawilżającej Happy per aqua i żelu ze świetlikiem. Polecam - te kosmetyki działają świetnie, nie powodują podrażnień, są naturalne i w naprawdę przystępnej cenie.
Odnośnik do komentarza
dla mnie dermokosmetyki to strzał w dziesiątkę! jako że mam skłonności zarówno do problemów skórnych jak i podrażnień po kremach na nie stosowanych, dermokosmetyki to naprawdę wspaniały wybór : ) Aktualnie używam głównie produktów A-Dermy, z których jestem bardzo zadowolona, ale niech każdy znajdzie coś dla siebie
Odnośnik do komentarza
Gość malwaaa
Ja mam tendencje do wyprysków i wszelkich objawów alergii. Dlatego wyszukałam w aptece dermokosmetyki bez parabenów - i tak zaczęłam stosować Siquens. Bardzo delikatny, dobrze się wchłania. Jest też dobrą bazą pod makijaż.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...