Skocz do zawartości
Forum

Kulka, sztywt czy sprey ??


Gość xXxWhite_AngelxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xXxWhite_AngelxXx
Który waszym zdaniem antyperspirant jest najlepszy w kulce, sztywcie czy w sprayu?? Jakich wy uzywacie, jakiej filmy i o jakim zapachu?? Wiem że dużo pytań ale jestem ciekawwa bo teraz chce sobie kuić a niewiem jaki.;)B):D:smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
Ja uzywam rexona for teens tropical power w sprey-u ale mam tez w kulce. ma przyjemny slodki zapach. mimo iz sama wole owocowe zapachy to moge polecic rexsona for teens(nie wiem jak sie nazywa ten zapach ale jest w niebieskim pojemniku, pachnie slicznie melonowo).:D
Odnośnik do komentarza
KOsztuje ok.8zl. Kilka dni temu widzialam w sklepach takie specjalne "szkolne" zestawy w ktorych byl dezodorant w sprey-u i w kulce(w wybranym zapachu) a do tego jakis maly upominek. Byla tam chyba podkladka pod mysz, piornik lub notes? do wybory i ten zestaw byl za ok. 14zl:D
Odnośnik do komentarza
Gość chelsea1112
Hej! Ja używam z dwóch powodów antyperspirantu Vichy w kulce białego z seledynową nakrętką. Po pierwsze moja mama go używa i dla mnie też taki kupuje, a po drugie dość długo i skutecznie działa. Zapachu raczej nie ma niestety. A kosztuje myślę że od 20 do 35 zł. Ale nie jestem pewna. Ja zresztą dużo się pocę, więc żaden mi nie pomaga, ale ten i tak najlepiej, a w ofercie Vichy jest jeszcze taki krem do stosowania ok. 2 dni w tygodniu, to on działa super! Wtedy się nie pocę...
Więc ten krem polecam!!!
Papa ;)
Odnośnik do komentarza
Gość fallen_angel
Ja polecam Lady Speed Stick. Ja używam akurat Aloe Soothing i moim zdaniem ma ładny długotrwały zapach, dobrze chroni przed potem. Pozatym polecam ci w sztyfcie lub kulce, jakoś do tych w spray'u nie mam zaufania, nie wiadomo też czy nie zanieczyszczają w pewien sposób środowiska. A zapachy- no cóż, dla mnie zapach mają zapewniać perfumy, a nie dezodoranty.
Odnośnik do komentarza
Jesli chodzi o antyperspiranty w sztyfcie to za kazdym razem kupuje inny - czasem Dove, czasem Rexona, czasem Lady Speed Stick...

Mam jede kulkowy - uzywam go glownie po goleniu. Jest to Nivea Pearl beauty. Ma dzialanie kojace.

W sprey'u nie uzywam.
Odnośnik do komentarza
Gość frenchvanilla
Używam w kulce. W sprayu bardzo rzadko. Na razie jest to Lady Speed Stick Lady Love ..(no w każdym bądź razie tak cały różowy, jaskrawy) A mam zamiar (jak ten mi się skończy) kupić Nivea Double Effect. Jak ktoś go stosował, to może mi powie czy rzeczywiście spowalnia odrastające po depilacji włoski i czy zapewnia długotrwałą ochronę? Bo reklamom nie wierzę ;)
Odnośnik do komentarza
Ja najbardziej lubię spraye, bo są najwygodniejsze, nie trzeba czekać, aż antyperspirant wyschnie na skórze, rzadziej też zostawiają ślady. Sztyfty przeważnie brudzą mi ubrania, ale z reguły są też skuteczną ochroną przed poceniem. Obecnie używam dezodorantu kulkowego, ale za długo się wchłania i już myślę o kupnie jakiegoś dezodorantu w sprayu :)
Odnośnik do komentarza
Gość teraposa
Ja nie używam sztyftów, bo mocno brudza ubrania, nawet te, oo których sie mowi, że nie zostawiaja sladów. Uzywam kulki rexony, a w sytuacji kiedy mam odkryte pachy lub zakladam super bluzke, uzywam dezodorantu, polecam nivea o zapachu trawy cytrynowej i wszystkie dezodoranty dove:);)
Odnośnik do komentarza
ja używam sztyftów Rexony, przed potem chronią b.dobrze, ale bardzo brudzą ubrania, nawet te, które są przeznaczone do czarnych ubrań. Czy uważacie, że spraye mniej brudzą? Jeśli tak to jakie? Pojawiło się kilka takich opini, ale chciałabym aby więcej osób wypowiedziało swoją opinię na temat brudzenia ubrań. :uhoh::uhoh:
Odnośnik do komentarza
ja używam Rexony Crystal w sprayu bo łatwo ją zastosować w każdej sytuacji, ostatnio kupiłam też kulkę różową for Teens ale zapach wydaje mi się czasami za bardzo cukierkowy, co do śladów pozostawianych przez sztyft to prawda, dlatego zawsze warto kupic antyperspirant, który można stosować przy czarnym kolorze, właśnie z serii Crystal(Cristal)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...