Skocz do zawartości
Forum

rozszerzone naczynka


Gość kejtik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ania Oriflame
Ja używałam kremu na naczynka Iwostin. Problemu z naczynkami nie rozwiązał za to wyrównał mi koloryt skóry, bo miałam zaczerwienione policzki. Mój brat uzywa teraz kremu kojąco- zamacniającego z Pharmaceris i jest z niego bardzo zodowolony. Wszystkie te produkty są dostępne w aptekach. Pozdrawiam :-)
Odnośnik do komentarza
Ja pod tymi wypowiedziami również się podpisze bo sama stosuje serie N erisu.Ale zastanawiam się czy jesienią nie wybrać sie na zamykanie naczynek do instytutu Ireny Eris, bo jeśli krem daje naprawdę dobre efekty to może warto.
Odnośnik do komentarza
Gość barbara987
W pielęgnacji takiej cery pomocne są m.in witaminy C,B2 wyciąg z kasztanowca.Najlepszy będzie dermokosmetyk który idealnie dopasowany jest do naszych potrzeb,który działa jak lek.Ja dodatkowo używam Nanobase (a apteki) dla wygładzenia i dobrego nawilżenia skóry.
Odnośnik do komentarza
Gość tatarak
Hmmm z tego co wiem dla cery naczynkowej bardzo dobra jest Czerwona Glinka Beloun, możesz ją kupić w Mydlarni u Franciszka. ja co prawda używałam innej glinki ( bo mam tłustą cerę) ale powiem, że jest bardzo skuteczna. Dlatego myślę, że na Twoje popękane naczynka też będzie odpowiednia;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...