Skocz do zawartości
Forum

mezczyzni i kosmetyki


Gość spinoza

Rekomendowane odpowiedzi

hej, a jak u waszych facetow czy uzywaja jakis kosmetykow, nie mowie o mydle i dezodorancie, czy raczej unikaja jak ognia?? bo u mnie do tej pory zdominowana przez kobiece rzeczy polke z kosmetykami wypelniac zaczynaja rowniez meskie specyfiki:D
Odnośnik do komentarza
moj generalnie byl ortodoxem ale ostatnio sie skusil chyba i kupil sobie krem dax men, ale na razie uzywa go chylkiem bo opakowanie stoi gleboko schowane w szafce lazienkowej;) pewnie potrzeba mu czasu, ale to i tak duzy krok do przodu:D
Odnośnik do komentarza
zmusilam Swego do żelu do mycia twarzy ... i chyba nie za bardzo go używa bo od pól roku stoi na pólce.
Ale nie jest typem nie używającym mydla, szamponu czy dezodorantu. Ma balsam po goleniu (używa raz na 2 tygodnie, czyli wtedy gdy się goli) Żel do wlosów też dla niego istnieje. Nawet kiedyś w sylwestra poomalowalam mu paznokcie u rąk na czarno (zmyl po 3 dnich jak mial iśc do pracy)
Ubolewam nad jego awersją do kremów z filtrem (Luby uwielbia sloneczko). That's all.
A nie: jeszcze krem do rąk okazyjnie-kiedy skóra jest silnie uszkodzona detergentami czy czymś tam po placu budowy albo wizycie w garażu.
i spra'y do stóp=żebym mogla przechodzić przez przedpokój, kiedy jrgo obuwie tam stoi.
Odnośnik do komentarza
Gość Ania Oriflame
A mój mężczyzna kocha kosmetyki. Najlepiej zarazic ich ta miloscia przez zabawe. Kiedyś np. powiedziałam do niego (jak leżał sobie zrelaksowany na łóżeczku), żeby się odprężył. Położyłam mu na twarz różaną maseczkę z Oriflame. A on na to "Kochanie, jak to ładnie pachnie". Zamów to dla mnie:D. nie muszę go do niczego zmuszać ani specjalnie namawiać:)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...