Skocz do zawartości
Forum

zapach dla nastolatki


Gość olka95

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nastolatką (13) i chciałabym kupić perfumy do noszenia na codzień. Lubię zapachy kwiatowo-owocowe, świeże. Czy woda perfumowana Miraculum będzie dobrym wyborem? Jeśli nie to jaki zapach wybrać (o niezbyt wysokiej cenie)? Chodzi mi głównie o to by nie wyglądało to tak jakbym użyła perfum mamy ;)
Czy dezodorant perfumowany (rexona for teens) może być używany razem z perfumami?
Odnośnik do komentarza

ja bym Ci polecała któreś z zapachów chupa chups - love trap firmy coty. są dostępne 3 zapachy i wszystkie są bardzo dziewczęce i akurat dla nastolatek (choć znam też starsze dziewczyny, ktore je uwielbiają). na pewno znajdziesz je w rossmanie. kosztują ok. 30zł, więc nie jest to drogo :)

Odnośnik do komentarza
Gość joannakk79
cześć ola. ostatnio mam dostęp do świetnych perfum marki fm. nie dość że jakość jest zaskakująco dobra gdyż poziom zaperfumowania jest wyższy niż w drogich oryginalnych odpowiednikach co decyduje o intensywności zapachu i jego trwałości to cena 30 zł za butelke powaliły mnie z nóg. fajne jest też to ze mozna sie umówić z dystrybutorem w jakimkolwiek miejscu i sprawdzic na próbkach wszystkie dostepne zapachy. jeżeli tak jak pisałaś lubisz zapachy cytrusowe, rześkie polecałabym ci light blue dolce&gabbana za 30 zeta (wystepuja z feromonami za 35 zeta) jak sie zdecydujesz odezwij sie na maila joannakk79@wp.pl
Odnośnik do komentarza
sadze ze lepiej jest uzywac dezodorantu o delikatnym neutralnym zapachu zeby nie gryzl sie z perfumami. ja moich armani nie mieszam z niczym - mam dezodorant rexona skina care calming, dobrze chroni przed potem a przy tym ma bardzo delikatny zapach wiec moge rownoczesnie stosowac perfumy:)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...