Skocz do zawartości
Forum

Wosk nabłyszczający??


Gość Rybeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rybeczka
Chciałabym zasięgnąć Waszej pomocy:) Nie wiem czy ktokolwiek będzie wiedział o co mi chodzi ale postaram się wytłumaczyć to jak najprościej:) otóż w zeszłym roku, latem, na imprezie wprost "rzuciły mi się w oczy" nogi pewnej dziewczyny. Oczywiście były ładnie opalone ale nie na to zwróciłam uwagę;) jej nogi bardzo mocno "się błyszczały" i moim zdaniem nie był to efekt jakiś balsamów rozświetlających czy też jakiejś oliwki... nie mam pojęcia czym ona była wysmarowana:confused: ale zwracała na siebie uwagę wszystkich:p stąd moje pytanie czy ktokolwiek spotkał się może z takim kosmetykiem? kiedy pytam o to w drogeriach sprzedawczynie robią duze oczy i nie wiedza o co chodzi... W sumie się nie dziwię bo sama pierwszy raz się z tym spotkałam:) dla bliższego wyobrażenia powiem że wyglądało to tak jakby te nogi miała cały czas mokre:p czy to zasługa jakiegos wosku?? czy takie rzeczy można kupić w drogeriach? wydaje mi się, że podobne efekty osiągają kulturyści, którzy smarują się różnymi kosmetykami przed pokazem;) Jeśli ktoś wie o co mi chodzi proszę o jakąś informację bo nie daje mi to spokoju;) Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Kupiłam rajstopy w Sprayu Sally Hansen i niestety nie jestem z nich do końca zadowolona. Nie kryją dobrze tych wszystkich niedoskonałości a szczerze mówiąc nie mam ich dużo;) nogi po wysmarowaniu są matowe więc nie o taki efekt mi chodziło;) trudno trzeba szukać dalej.;) pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...