Skocz do zawartości
Forum

samoopalacz


Gość Efka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klaudusia-13
Ja tez polecam J&J Holiday Skin Ujędrniający :) Po 2 dniach delikatne muśnięcie skóry słońcem :) Bardzo naturalne :D Ja w lecie się opalam na brązowo, ale tak to jestem blada, a po nim mam taką skórę jak w lecie. I dobrze nawilżoną :) Cena ok 17 zł :)
Odnośnik do komentarza
Gość extasy89
na mnie samoopalacz J&J Holiday Skin nie zadziałał rewelacyjnie ;/ "opalenizna" wogóle nie wyglądała naturalnie tylko jak u hińca jakiegoś z dodatkiem pomarańczy ;/ na dodatek ten przymulający zapach ;/ masacra
Odnośnik do komentarza
Gość martus89
ja proponuje wybrać któryś z samoopalaczy firmy Nivea:)
moim zdaniem dobrze sie rozprowadzają, w miarę łatwo i nie robią zacieków:) ale jak wejdziesz gdzieś do sklepiQ to najlepiej poczytaj sobie troszkę tez , który wybrac aby nie dal ci zbyt mocnego, a co idzie za tym, nienaturalnego efektu... hehe pozdrowionka;*
Odnośnik do komentarza
ja osobiście j&j nie polecam tak jak pisze extasy89 zostawiał zacieki pomimo dobrego rozprowadzenia. teraz używam dove, gdyż jestem uczulona na słońce i nawet w sliczna pogodę muszę używać filtrów 92 lub wyżej :/ ale dove [18zł50gr] jest moim zdaniem rewelacyjny :)
Odnośnik do komentarza
Hejka! Ja polecam Ci balsam brązujący Eveline Holiday look:) Ja osobiście go używam i jak na razie się na niego nie skarże:) Nie pozostawia śladów na ubraniach, ma przyjemny zapach, łatwo się go roprowadza na cielei i szybko się wchłania. Jego zaleta jest również to,że nie jest drogi-kosztuje ok.12 zł. :D Naprawdę polecam :*
Odnośnik do komentarza
Gość Ania Oriflame
Ochrona to podstawa Aby uzyskać piękną równomierną opaleniznę polecam Krem stopniowo opalający 365 Summer Glow Oriflame. W troskę o naszą skórę proponuję wszystkim Ochronny fluid SPF 30 Optimals Oriflame. wszystkie te produkty są dostępne w najnowszym katalogu oriflame. Pozdrawiam! www.my.oriflame.pl/ania_adamczak
Odnośnik do komentarza
Moje jesienno-zimowe odkrycie to Aktywny krem samoopalający HB. Bardzo dobry, jakościowy kosmetyk, z wyższej półki. Opalenizna jest naturalna, równa, a kosmetyk wartościowy. Jeśli byście szukały produktu to macie screen poniżej. Najłatwiej szukać przez google ;-)

Odnośnik do komentarza
Mam złe doświadczenia, jeżeli chodzi o kosmetyki brązujące. Wszystkie których używałam miały zwykle koszmarny zapach, którego po prostu nie potrafiłam znieść. Wywącham sobie w każdym razie w drogerii coś z kosmetyków, które poleciliście. A nuż coś mi przypasuje :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...