Skocz do zawartości
Forum

pomocy


Gość darkk

Rekomendowane odpowiedzi

mam okrągłą buzię (nawet wysokie czoło, pulchne policzki) jaka fryzura jest dla mnie w sam raz?
chciałabym dodać że aktualnie mam 'starą fryzurę victorii beckham' tzn. włosy krótsze z tyłu dłuższe z przodu. już mi odrosły więc są mniej więcej tej samej długości, najdłużej prawie do ramion. czy mam się ściąć a jeśli tak to jak? czy może moge zapuszczać a przy pewnej długości zrobić sobie inną fryzurę? i czy mogę zrobić sobie grzywkę? jaką?
Odnośnik do komentarza
skoro masz wyskoie czolo to najlepsza bedzie fryzura z grzywka. dla okraglej twarzy przyda sie optyczne wyszczuplenie czyli jesli grzewka to najlepsza bedzie gluga na bok. dodatkowo pomoze npewno fryzura w ktorej wlosy przy bokach glowy beda mocno wycieniowane. przy okraglej buzi unikaj "przylizanych" upiec, blisko twarzy, czyli kucykow i wszelkich kokow. jesli masz cienkie wlosy postaraj sie o fryzury dodajace objetosci. . moszukaj roznych fryzur w necie. jest nich strasznie duzo. najlepiej bedzie jesli wstawisz zdjecie wtedy bede mogla ci cos ewentualnie poszukac bo w ciemno bedzie trudno
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...