Skocz do zawartości
Forum

okragła twarz pomocy!!!!


Gość xxlusi16

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm
z powodu czoła- fryzura z grzywka, najlepiej na skos, długa
z powodu kształtu twarzy- pocieniowane pasemka okalajace twarz po bokach, postrzepione
długosc mw za linie brody. Zalezy jeszcze jakie włosy masz? Puszyste, geste, cienkie? bo to tez istotne.
jak znajde odpowiednia fotke to wkleje bo tak to ciezko wyjasnic co mam na mysli^^
Odnośnik do komentarza
Gość xxlusi16
przy twoim kształcie twarzy to najlepsza fryzurza to wsosy mniej wiecej za ramiona , grzywka na bok . nie cieniuj tak barzdzo włosow bo po pierwsze beda ci sie falowac i to nie zbyt ladnie wygłada takie powywijane kosmyki>:( najlepiej to tylko koncówki wycieniuj a reszte zostaw i pezydała by sie prostownica bo wtedy bedzie widac cieniowanie . poszukam jakis fryzur to ci przesle oki
Odnośnik do komentarza
xxlusi16 napisał/a:
mam geste puszyste włosy:mad:


to akurat dobrze^^ postrzepiona fryzura bedzie ci sie obrze ukadała i wygladaął lepiej niz na cienkich włosach, wazne aby ja starannie ujarzmic i ułozyc, bo to połowa sukcesu.

co do pytania drugiej userki to mysle ze asymetryczna fryzura jak najbardziej by Ci odpowiadała z tym ze nie moze byc za krótka, do lub za linie brody, taka bedzie chyba najkorzystniejsza, pocieniowac mozna, ale tez z umiarem. Proste kosmyki to dobry pomysł, ale bron boze^^ nie przygładzone, bo takie dodatkow Cie zaokraglą. Pomysl moze tez o jakims kolorze nowym;) Odpowiedni fryzjer powinnien udzielic Ci bardziej konkretnych rad ;)
Odnośnik do komentarza
Też mam ten problem. Okrągła twarz, pyzate policzki, brzydki podbrudek.. Mam długie włosy i nie chcę ich ścinać. Włosy mam miękkie i łatwo się układają. Mam problem z grzywką... nie wiem jaką zrobić.. może macie jakiś pomysł?
Odnośnik do komentarza
wiem o jaka fryzure ci chodzi:P najlepiej pasuje ona do okraglej twarzy bo mocno wycieniowane pasma sprawiaja ze twarz wydaje sie szczuplejsza. ale przy owalnej twarzy tez powinna niezle wygladac. tylko przy ukladaniu trzeba uzywac prostownicy bo inaczej nie osiagnie sie idealnego efektu
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...