Skocz do zawartości
Forum

Czuję się okropna bez makijażu


Gość wiktoriaki123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wiktoriaki123

Jestem w szkole znana. Chłopaki się za mną oglądają. Ale kiedy w domu zmywam makijaż czuję się okropna. Czy przesadzam? Najwięcej to brwi... Jestem ciemną brunetką i nigdy nie poszłam do szkoły z niepomalowanymi brwiami, ponieważ po zmyciu nawet nie widać, ze je mam, bo są tak jasne. Czy wyolbrzymiam to, że wydaję mi się, że mam wtedy inną twarz?

Odnośnik do komentarza

To naturalne, że w makijażu czujemy się pewniej, bo jego zadaniem jest maskowanie niedoskonałości skóry. Bardzo szybko można się przyzwyczaić do wyglądu cery umalowanej i dlatego z czasem ciężko zaakceptować stan skóry bez makijażu. Niemniej jednak, jeśli nie będziesz stosować kosmetyków do makijażu przez tydzień to szybko przyzwyczaisz się do naturalnego wyglądu skóry.

Odnośnik do komentarza

Właśnie, idź do kosmetyczki i zrób henne brwi jeżeli rzęsy też masz jasne to i zrób henne rzęs, kosmetyczka dopasuje odcień do brwi a rzęsy zapewne zrobi czarne. W każdym gabinecie ta usługa jest wykonywana więc śmiało się udaj poprawić sobie humor a zobaczysz że troszkę malowania Ci odejdzie a i być może szybciej polubisz się w skromniejszym makijażu :) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...