Skocz do zawartości
Forum

mezoterapia skóry głowy


Gość lilianna78954

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lilianna78954

witam , jestem kobietą , mam 22 lata od jakiś 2-3 lat zauważyłam że coraz bardziej przerzedzają mi się włosy ( cała głowa jest przerzadzona) , poczytałam o mezoterapii metodą Regeneris lub Angel , na razie chciałabym wypróbować tej tańszej czyli Regeneris i tu moje pytanie:

Czy jeśli robiłabym zabiegi co 10 dni przez dwa miesiące i dajmy na to że włosy by trochę odrosły to czy po roku na przykład stan włosów nie wróciłby do stanu przed zabiegami ?

Czy ktoś miała te zabiegi ? Coś dały ? moja mama też ma takie przerzadzone włosy i to dziedziczne pewnie i nie wiem czy cokolwiek da się ratować :(

Odnośnik do komentarza
Gość Bernadetta65

Czy czytała Pani o przeszczepie włosów ? Na stronie Meditravel w zakładce FAQ ma Pani mnóstwo informacji o zabiegu transplantacji włosów, przed, po i w trakcie kuracji. Poza tym widziałam na portalu społecznościowym, że szukają Pani, która udokumentowałaby cały swój zabieg w zamian za przeszczep, może warto to rozważyć.

Odnośnik do komentarza

Łysienie to mega niekomfortowa sytuacja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn! Ja skorzystałam z terapii peptydowej dr Cyj i faktycznie po 3 zabiegach widzę ogromną różnicę! Przede wszystkim zauważyłam, że odrasta mi dużo małych włosków i a te co mam na glowie stały się dużo grubsze ? Robiłam zabiegi w Laser Delux w Gdyni. Podrzucam kontakt jak ktoś z Trójmiasta https://www.laserdelux.pl/gdynia/terapia-peptydowa-wlosow-dr-cyj

Odnośnik do komentarza

Męczyłam się z wypadaniem włosów, suplementy, wcierki nie dawały zadawalającej efektu. Dopiero mezoterapia igłowa skory głowy preparatem Dr. Cyj zdziałała cuda. Po pierwszym zabiegu przestały mi lecieć włosy z głowy garsiami. I efekt był mocno zauważalny, bo, aż mąż się zdziwił, że dawno wanna nie była zapchana. ? po drugim zabiegu sączyły pojawiać się baby hair! I przestały być mniej widoczne łyse placki na głowie. Jestem zachwycona. ZaBieg robiłam w PIMiku! I jestem mega zadowolona. W końcu nie wstydzę się swojej głowy. https://pimik.pl/szkolenia/prp-prp-prp-i-laczenie-poszczegolnych-frakcji-z-ha-lub-produktami-do-mezoterapii-iglowej/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...