Skocz do zawartości
Forum

Problem z włosami


Gość Lenka2065

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lenka2065

Hej. Mam 14l. Mam problem z moimi włosami. Od dzieciństwa włosy mam do ramion. Są kręcone. Ścinałam może tylko końcówki, ponieważ bardzo mi się rozdwajają i łamią. Bardzo chciałam przyspieszyć porost, bo pragnę mieć włosy do pasa. Stosowałam ampułki i szampon radical, naftę kosmetyczną, jajko, masło shea, olej kokosowy, płukałam w pokrzywie, w occie jabłkowym, robiłam maskę z gorczycy, aktualnie mam szampon revitax, olejek rycynowy, arganowy ale tylko na końcówki, brałam biotynę i jeszcze wiele, wiele innych. Nic nie przyniosło oczekiwanego skutko. W końcu zdecydowałam się na tabletki Calcium Pantholenicum, po nich zaczęło mi się kręcić w głowie, tak więc namówiłam mamę na wizytę u Pani trycholog, w Poznaniu która stwierdziła zarobaczenie organizmu. Po badaniach okazało się, że mam niedoczynnośc tarczycy ok. 7,56, po dwóch msc leczenia spadła do 2,06, po omówieniu mojego problemu endokrynolog zapisała mi witaminę PP, jak uznała jest to nawóz dla włosów (słabszą dawkę wit.). Po konsultacji z Panią dermatolog, uznała że jest to choroba genetyczna, ale po wywiadzie z rodziną to raczej noe jest możliwe. Po za tym mamie włosy rosną 4 cm na msc, co tydz. ma odrost 1 cm, tata tak samo. Nie wiem co mam robić moje włosy stoją w miejscu, są suche, końcówki już się trochę podbudowały. Jest to mój odwieczny problem, bo nie stosuje suszarek, nie prostuje, nie farbuje itd. Jak myślę o tym to oczy nachodzą mi łzami, proszę pomóżcie mi, jest to mój kompleks, jak długo mam czekać? Czekałam 14 lat, nie chcę czekać kolejnych tylu... Co mam robić? Od razu mówię, tłumaczenie że wszystko będzie dobrze i że takie są włosy kręcone, że mam się uzbroić w cierpliwość jest bez sensu. Cierpliwa byłam przez 14 lat, i nie dało mi to nic...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...