Skocz do zawartości
Forum

Jaki krem polecacie do cery suchej?


Gość krzysiek-89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiek-89

Witam,
Chciałbym Was prosić o poradę dot. kremu jakiego mógłbym używać do twarzy. Zdarza się, że pojawiają mi się czerwona plamy na twarzy, nos mam wysuszony.. używam Ziaja Yego ale nie sprawdza się choćby ze względu na te czerwona plamy, pojawiające się czasami.

Chciałbym jakiś krem, który dobrze nawilży moją twarz, nie powodując podrażnień, czy macie jakieś typy? nie musi to być typowo męski :) skórę mam suchą, bez trądzika.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Od dawna masz suchą skórę, może to zmiany hormonalne, wygląd skóry zależy też od wieku, ja nie mama wysuszonej skóry, ale mój mąż bardzo ma suchą twarz, myje specjalnym preparatem physjogel a potem nakłada olej arganowy zielony nurt, w trakcie używania widać poprawę. Zimą chroni przed mrozem a latem przed zbytnim wysuszeniem od wiatru i słońca, jak nie pomoże to trzeba do dermatologa się wybrać.

Odnośnik do komentarza
Gość Koko Niebiesko

Odkąd pamiętam, mam problemy z moją suchą cerą. Od jakiegoś czasu widzę poprawę. Zniknęły też zaczerwienienia skóry głowy. Myślę, że jest to zasługa filtru prysznicowego z KDF -- wcześniej stosowałam inne filtry, które nie przyniosły aż tak zadowalających rezultatów.

Odnośnik do komentarza
Gość dermabrazylijska

Faktycznie Avene to dobra marka jeżeli chodzi o dermokosmetyki - mam od nich krem pod oczy i krem do twarzy. Dobrze na mojej suche skórze sprawdził się też żelo - krem bodajże od Dermedic.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o mocno przesuszoną skórę twarzy, to warto wypróbować głęboko nawilżający krem z Neutrogeny. Już po około tygodniu stosowania można zauważyć różnicę, skóra jest bardziej nawilżona a przez to nie łuszczy się, ani nie występują podrażnienia. Ponadto krem ten można stosować również do ciała, co jest dodatkową zaletą. Jakby Pan chciał wypróbować, to wklejam link, gdzie można go kupić.
LINK

Odnośnik do komentarza

Też mam przesuszającą się skórę, kremy nawilżające jakoś mi nie pasują więc zdecydowałam się na maść Dermatoxin (z ozonem) który dobrze natluszcza, nie podrażnia i okolice czola i brody przestaly tak bardzo się przesuszać bo głównie tam miałam problem. Bardzo nieestetycznie to wcześniej wyglądało a teraz prawie nie ma śladu po łuszczącej się skórze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...