Forum Uroda

Czy zdążą mi odrosnąć brwi do 20 grudnia?

~kultyzatroak33

~kultyzatroak33

Bardzo źle wyregulowałam sobie brwi. Są okropne, przede wszystkim za cienkie i bez kształtu. Zamierzam do świąt coś z tym zrobić. Czy odrosną mi do 20 grudnia, bo wtedy chcę iść do kosmetyczki :/

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~srz

~srz

powinny nieco odrosnac. Ale to zalezy jak szybko tobie odrastaja, bo niektorym wolno rosna, a u mnie np. juz po tygodniu musze wyrywac bo kilka odrasta, pomimo, ze zrobie woskiem (wosk wyrywa wiecej niz sama pinceta).

~Oczy Twoje

~Oczy Twoje

ciężko stwierdzić. Może lepiej je trochę kredką podkolorowac? albo brązowym cieniem, wtedy efekt będzie bardziej naturalny

kosmetolog Joanna Hirszler

Odpowiedź eksperta

Trochę mało czasu mamy do 20 grudnia. W pewnym stopniu włoski na pewno odrosną, ale mogą być jeszcze zbyt krótkie. Możesz ewentualnie rozważyć wykonanie henny brwi u kosmetyczki. Dzięki temu skorygujesz kształt brwi.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 32 lata, Warszawa

Odpowiedź eksperta

~Oczy Twoje
ciężko stwierdzić. Może lepiej je trochę kredką podkolorowac? albo brązowym cieniem, wtedy efekt będzie bardziej naturalny

Skorygowanie kształtu brwi przy pomocy kredki to bardzo dobry pomysł. W drogeriach kosmetycznych można również kupić specjalne cienie do brwi.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 32 lata, Warszawa