Skocz do zawartości
Forum

Grube włosy


Gość Makioko

Rekomendowane odpowiedzi

Mam grube, gęste włosy lecz są matowe i bez połysku, co zrobić by poprawić ich kondycję, by bardziej lśniły i były miękkie?

Poza tym chciałabym mieć choć jeden dzień loki... jednak każda próba kończy się prostymi kłakami po kilku minutach! Da się kręcić grube kudłyyyy??

Odnośnik do komentarza

mam ten sam problem :) Mam długie, gęste, proste włosy, które prędzej spalę niż pokręce. Mi wyszły raz loki które trzymały się przez prawie całą noc. dokonałam tego tak:
1. mycie włosów
2. Na wilgotne włosy - pianka super, extra mocna
3. Papiloty - albo z prześcieradła albo z gazety lub ostatecznie takie z gąbką
4. 1,5 dni chodzenia, spania w nich
5. po rozwinięciu lakier.
Uzykujemy w ten sposób mocny skręt, który wytrzymuje prawie całą imprezę sylwestrową. Ale uwaga - włosy są sztywne i mozna nimi zabić .

Odnośnik do komentarza

~Arcy_lady dziękuję, zaszczepiłaś we mnie nadzieję! Na pewno spróbuje Przy okazji może uda mi się kogoś nielubianego zabić haha
Pamiętam jak fryzjerka próbowała mi trwałą zrobić - siedziałam tam kilka godzin i.... wyszłam z prostymi włosami, bo żadne płyny nie dały rady ;)

Odnośnik do komentarza

też myślałam o trwałej ale za bardzo się boję że wyjdę łysa... ja już pogodziłam się że loków nie będę miała :( ale z drugiej strony nie mam problemu z puszeniem sie, kreceniem jak sa wiglotne i z nieułozoną fryzurą.... moje druty są zawsze takie same :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardka87

no mi koleżanka poleciła maseczkę z lnu i żel z lnu. Najpierw zagotujesz len aby zrobiły się takie gluty ( przepraszam za określenie) potem jak to się ostudzisz nakładasz to na włosy i chodzisz okolo 30 minut. Najlepiej głowę owinąć ręcznikiem. Potem to spłukujesz.
Żel robisz w podobny sposób tylko zostawiasz na 12 godzin w lodówce a potem normalnie nakładasz przed suszeniem i kręceniem włosów.

Odnośnik do komentarza

~Kokardka87 również wypróbuję , dziękuję ;)

Popróbuję wszystkiego i zdam relację. Może jeszcze jest ratunek dla mnie :P

Ostatnio koleżanka zapytała mnie jakiej prostownicy na co dzień używam... Nie chciała mi uwierzyć, że żadnej... Śmiać się czy płakać? :)

Odnośnik do komentarza

Włosy grube ciężko się stylizuje. Są one ciężkie i dlatego po pokręceniu potrafią się w mgnieniu oka rozprostować. Przede wszystkim układaj lekko wilgotne włosy i stosuj przy tym środki do stylizacji mocno utrwalające fryzurę. Jeżeli do kręcenia włosów używasz lokówki to zadbaj o zakup odpowiednich kosmetyków utrwalających do stylizacji na ciepło. W tym ostatnim przypadku stylizuj całkowicie suche włosy. Więcej na temat środków do stylizacji włosów znajdziesz tutaj http://portal.abczdrowie.pl/srodki-do-stylizacji-wlosow

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...