Forum Uroda

Przedłużanie włosów

~BeatrisBeti

~BeatrisBeti

Dziewczyny kto z was nie marzy by mieć,długie piękne włosy,chyba wszystkie z nas.Ja od zawsze marzyłam by mieć długie włosy, raz zapuściłam do pierwszej komuni św ale niestety po komuni musiałam obciąć ,próbowałam zapuścić ale to latami trwają zapuszczanie długich włosów.Mam krótkie a marzę o długich włosach,czy można przedłużyć sobie włosy jak się ma krótkie,czy można je farbować,czesać jak się chce ,myć je nosić rozpuszczone,czy jest taka możliwość na dzień dzisiejszy i ile kosztuje przedłużenie włosów z krótkich na długie włosy,czy takie włosy są na stałe,czy trzeba coś z nimi robić można w nich spać.Dziewczyny może któraś z was miała,przedłużone włosy,niech napisze mi odpowie,na moje pytanie,dziewczyny jak się czujecie w takich przedłużonych włosach,Pomożecie mi,proszę was o o komentarze,o odpowiedzi będę wam wdzięczna.Pozdrowionka. Beti czekam na wasze odpowiedzi dziewczyny.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

laurette

laurette

Nie odpowiem Ci jak to jest bo nigdy nie przedluzalam wlosow gdyz normalnie mam dość dlugie wlosy;-) Aczkolwiek znajoma miala z tym do czynienia i musze przyznac ze efekt jest super. Nie wiem na ile to niszczy wlosy i jak dlugo widac efekt,czy to nie odpada szybko... sama z ciekawosci sie dowiem.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 23 lata, Kraków
~BeatrisBeti

~BeatrisBeti

Lerette dziękuję ci za odpowiedź jestem ci wdzięczna,bardzo ładnie mi to wytumaczyłaś,jesteś kochana dziękuję ci za informację jest to dla mnie bezcenne już będę wiedziała na czym stoję dałaś mi pewną wzkazówkę dziękuję ci. Jesteś bardzo sympatyczna imilusia miłego wieczorku.Beti

~srz

~srz

Witaj Betti, oczywiście że da się przedłużyc włosy gdy własne sa krótkie, natomiast nie mogą one byc mega krótkie, wydaje mi się iż najlepszą długościa przy włosach krótkich zeby to ładnie i składnie wyglądało to gdzies do ramion. Niewiem jak krótkie włosy sa twoje. Wiesz każdy długosc postrzega inaczej, w sensie ich długosc. Piszesz, że gdy tylko zapuścisz musisz je scinac, dlaczego? Twoje włosy są cienkie, rzadkie? Przedłużane włosy można farbowac, ale zalezy to tez od tego jakie włosy zostana ci doczepione. (sa rozne rodzaje włosów europejskie, azjatyckie, indyjskie itp.) Niektóre z nich nie powinno sie farbowac. Myje sie je normalnie, i czesze także aczkolwiek powinno sie miec do nich specjalan szczotke ze specjalnym wlosiem. Koszt tych włosów jest różny i zależny od tego jaki rodzaj włosów zostanie ci doczepiony oraz od tego jaka ddługosc chciala bys miec. Ja osobiscie uwazam, ze szkoda włosów na przedluzanie czy zageszczanie ich. W pewym stopniu one obciazaja i niszcza włosy naturalne. Jesli sie juz zdecydujesz na przedluzanie to postaraj sie poszuakc kogos kto zrobi ci to bardzo ladnie tak, zeby wygladalo by to naturalnie i zeby nie bylo widac ze masz doczepione. ;) Mam nadzieje ze choc troszke pomogłam. Pozdrawiam.

~BeatrisBeti

~BeatrisBeti

Kochana bardzo ładnie,mi opisałaś masz rację,ja się tylko zastanawiam,przedłużenie włosów mają plusy minusy zgadzam się z tobą jak wejdziesz na mój profil i tam mam moje zdjęcie profilowe i tam mam fryzurkę tak ja mam krótkie włosy rzadkie jasno blond po co pół roku farbuje tak rzadkie i cienkie mam,ja tylko raz obciełam po komuni inni mi mówią że mi ładnie w krótkich inni że w długich ja mam drobną buzię,mi raczej dłuugie pasują ale postanowiłam zapuszczać,naturalnie normalnie.Moje gg 50341031 mój blog www.beacia52.blog.onet.pl piszę od 8 lat mój e mail beti1446@wp.pl zajrzyj na mój profil z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam Beti

~zaremba

~zaremba

jesli chcesz przedluzyc w metoda ultradzwiekowa w great lengths to musisz miec min 10cm wlosy. doczepiane traktujesz prawie jak swoje, spisz w nich, myjesz, farbujesz, krecisz, prostujesz ;) a cena? to juz zalezy odd tego ile pasemek, jakiej dlugosci itp....

~jolantaBEY

~jolantaBEY

Jeśli masz słabe włosy to uważaj na przedłużanie. Clip iny są fajnym rozwiązaniem, bo na bieżąco będziesz obserwować stan swoich włosów. A jeśli na stałe, inwetuj w najlepsze metody, nie warto tak ryzykować.

~BeatrisBeti

~BeatrisBeti

witaj zaramba masz rację chcę się upewnić pięknie to opisałaś i doradziłaś,pomyślę na tym zawsze marzyłam by mieć długie włosy ale pomalutku czekam aż odrosną,wszyscy mi mówią nie podcinaj ty masz delikatną buzię nie pasują ci krótkie włosy, zapuść,lub przedłuż,wiesz ja nawet kupiłam sobie perukę z długimi włosami poczuć jak to jest mieć długie włosy,powiem ci że ekstra się czułam,a czy ja się doczekam by mieć długie zapuszczanie to trwa latami ja mam drobną buzię,bardzo mi się podobają dziewczyny z długimi włosami.Pozdro Beti

~BeatrisBeti

~BeatrisBeti

Hej Jolu tak mam słabe,i rzadkie włosy co pół roku farbuję,myję włosy szamponem familijnym i odżywką do zniszczonych farbowanych włosów,ale czasami marzenia się spełniają ale wprzypadku długich włosów muszę poczekać masz rację po co ryzykować.Beti

~babyBOOM77

~babyBOOM77

oszczędź, odłóż pieniądze i przedłuż na ultradźwięki. wtedy twoje marzenie się spełni ;)

~Mononukleoza

~Mononukleoza

Ja też chce przedłużyć, słyszał ktoś o Great Lenghts? Albo u nich przedłużał? Bo wszyscy zachwalają i chyba się na nich zdecyduje

UlkaK

UlkaK

Polecam przedłużanie włosów laserowe. Laser Nano Hairdreams. Szczególnie ważnymi zaletami tej metody jest niebywała trwałość oraz ponadprzeciętnie długi czas noszenia (8 miesięcy).

182750 ulkak Kobieta, 33 lata, Warszawa