Skocz do zawartości
Forum

Suplement na wypadające włosy


Gość slabewlosy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slabewlosy

Witam, chciałabym mieć grubsze, bujniejsze włosy. Ostatnio zauważyłam, że nie dość, że moje włosy są cienkie, to jeszcze wypadają w zwiększonej ilości. Myślę nad zakupem suplementu. Chciałabym żeby osoby, które stosowały suplementy, wypowiedziały się na temat skuteczności takich preparatów. Co polecacie?

Odnośnik do komentarza

Ja stosowałam suplementy różnego rodzaju witaminy, skrzyp, itp. Niestety nic nie pomogło, a wywaliłam na to mnóstwo pieniędzy i czasu. Dopiero fryzjerka poleciła mi specjalistyczne kosmetyki, które mają w składzie triaminodil. Po stosowaniu ich (toniku i szamponu) przez jakieś 1-2 tygodnie zaczęło mi wyrastać sporo baby hair i powoli spadała liczba wypadających włosów.

Odnośnik do komentarza

Ja stosowałam Vitapil przez 2 miesiące i byłam bardzo zadowolona. Głównie brałam go ze względu na wypadanie włosów, które się zatrzymało po około miesiącu stosowania. Brakowało mi wtedy witamin, a dietą, niektóre braki nie tak łatwo uzupełnić.

Odnośnik do komentarza

Możesz też w łatwy sposób ocenić czy rzeczywiście włosy wypadają w nadmiarze, wykonując prosty test. Jak będziesz miała wolny dzień to postaraj się zliczyć wszystkie włosy, które wypadły w tym czasie. Takie postepowanie zalecają dermatolodzy. Jeśli w ciągu dnia wypadło ci ok. 150 włosów lub więcej - rzeczywiście można stwierdzić, że włosy wypadają w nadmiarze i konieczne jest podjęcie działań mających na celu zahamowanie tego procesu.

Odnośnik do komentarza
Gość betinka11

możesz stosować różnego rodzaju suplementy do łykania, przeważnie opierają się one na tych samych lub podobnych składnikach, więc czy to będzie skrzypovita czy belissa czy jeszcze coś innego to głównie chodzi o systematyczność.
do tabletek polecam wcierkę na skórę głowy, połączona z delikatną stymulacją podczas aplikacji potrafi zdziałać cuda.
polecam specyfiki typu Koxidil Kosswell czy Seboradin - najbardziej efektywne

Odnośnik do komentarza

Warto wiedzieć, że wypadaniu włosów sprzyja niedoborowa dieta (w której brakuje niezbędnych witamin i minerałów), stres, intensywne zabiegi na włosach (jak farbowanie, częste suszenie gorącym powietrzem, czy prostowanie). Na wypadające włosy pomocne są m.in. standardowe zestawy witamin i minerałów, oraz preparaty zawierające także wyciągi z ziół (skrzyp, pokrzywa) i aminokwasy (lizyna, metionina), jak popularna Silica. Dobrym rozwiązaniem są także specjalne płyny na włosy, chroniące je przed przesuszeniem, wypadaniem i nadmierna łamliwością.

Odnośnik do komentarza

Ja ze swojej strony mogę tylko Hair Medic polecać. Mi taka kuracja bardzo pomogła. Ogólnie sama metoda jest prosta, nie trzeba kupować miliona preparatów odżywek i jeszcze innych cudownych środków, wystarczy szampon i serum, tyle. Dobrze się wmasowuję w skórę głowy, nie podrażnia, już po pierwszych tygodniach widać że włos się robi gęstszy.

Odnośnik do komentarza
Gość matyldaz33

mi niestety żaden suplement czy inny lek nie przyniósł zadowalających efektów i musiałam zdecydować się na zabieg - wybrałam zabieg Carbolift w SC Beauty Clinic w Warszawie który okazał się być bardzo skuteczny i jako jedyny jest połączeniem karboksyterapii i mezoterapii mikroigłowej

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobre działanie na wypadające włosy ma biotyna. W składzie maja na przykład suplement Biotebal .
Witamina ta jest dobra rownież dla organizmu. Witamina ta bowiem stabilizuje poziom glukozy we krwi, zapobiegając odkładaniu się cukru w postaci tkanki tłuszczowej oraz doskonale uelastycznia skórę.

Występuje w produktach, które zawierają w sobie naturalne tłuszcze: drożdże piekarskie, mąka sojowa, orzechy włoskie i ziemnie, migdały, grzyby, ryż naturalny, sardynki, żółtka jaja i podroby.

Odnośnik do komentarza
Gość zosia_samosiaa

Suplementy są dobre, ale musi je Pani stosować regularnie i do końca życia. Szukając lepszej alternatywy, bo zdarza mi się zapomnieć o wzięciu suplementów przeszukałam internet i znalazłam. Na stronie Meditravel.pl znalazłam informacje o metodzie DHI w transplantacji włosów. Wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym i nie trzeba golić głowy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.06.2022 o 11:07, Gość Grażyna B. napisał:

dieta najwazniejsza, a faktycznie jak Ci brakuje czegos to uzupełnij suplementem, może Merz Spezial?! takie drażetki, po dwie dziennie bierzesz i problem z głowy

drażetki? to się jakoś od tabletek powlekanych różni?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...