Forum Uroda

Sprawdzone sposoby na przebarwienia

~kobietazproblemami

~kobietazproblemami

Czy znajdą się tutaj osoby, które borykają się z przebarwieniami lub sobie z nimi poradziły? Proszę o sprawdzone metody. Robiłam sobie maseczki z kefiru, ale niestety niewiele pomagają.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Robinnn

~Robinnn

a od czego te przebarwienia, podobno maseczka z natki pietruszki dobrze likwiduje je

kosmetolog Joanna Hirszler

Odpowiedź eksperta

Jeżeli myślisz o naturalnych sposobach na przebarwienia to możesz wykorzystać sok z cytryny. Warto go rozcieńczyć niewielką ilością wody i potraktować jako tonik. Produkt można przechowywać w lodówce przez kilka dni. Pomyśl jednak o zakupie kosmetyków wybielających, bo są one zdecydowanie skuteczniejsze niż naturalne metody.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 30 lat, Warszawa
~kobietazproblemami

~kobietazproblemami

Spróbuję tej receptury. Ma Pani na myśli produkty typu kremy z kwasami? Kwas azelainowy podobno działa wybielająco, czy to będzie dobry wybór?

amberus

amberus

Jeśli problem to może zadziałać od środka? I czymś co nie zaszkodzi a pomóc może. Znajoma miała też takie problemy, dałem jej 1 opk. lamininy, brała tylko po 1 kapsułce codziennie, po 2 tygodniach skóra wracała do normy. Po 4 tyg. miała już po kłopocie, a przy okazji znikły pajączki.

131161 amberus Mężczyzna, 58 lat, Rypin

Odpowiedź eksperta

~kobietazproblemami
Spróbuję tej receptury. Ma Pani na myśli produkty typu kremy z kwasami? Kwas azelainowy podobno działa wybielająco, czy to będzie dobry wybór?

Jak najbardziej, to będzie dobry wybór :)...poza tym, mogą to być też kosmetyki zawierające kwas kojowy czy arbutynę

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 30 lat, Warszawa
oposek

oposek

mam ten sam problem. korzystalam kiedys z kwasow, ale chwilowo... pozniej lasery, efekty sa, ale... mysle nad gkebokim zluszczaniem. no i nad domowymi sposobami slyszalam, ze te wyzej wymienione sposoby sa dobre maseczki z ogorka i natka pietruszki jest tez dobra. rozjasnia cere, oczywiscie to sa bardzo delikatne sposoby, ale naturalne i przy okazji bardzo dobrze wplywaja na skoreusmiech.gif a poza tym warto wybrac sie do dobrego lekarza. prawda niestety jest taka, ze jeden bedzie chwalil taki sposob,a drugiemu ten sposob nic nie pomoze, a za to to co pomoglo drugiej osobie, nie pomoze tej 1wszej... itd... kazdy ma inna cere, inne problemy. niesttey nie ma jednego zlotego srodka. zycie.. ale zycze wytrwalosci i znalezenia tego idealnego sposobu, bo wiem jak to cos potrafi zycie schrzanic... nie mam ich wielkich, ale podklad to jak moja prawa reka... bez tego ani rusz, do tego nadal mam porblemy z tradzikiem i juz nie wiem co robic. jak mam isc na basen czy kapac sie w jeziorku, itp. jak o tym pomysle to cudownie a jak zaraz sobie moja cere przypomne to ehh odechciewa sie, no ale na szczescie nie mam strasznie zmasakrowanej, ale dla kazdego jego problem jest wielki i najwazniejszy

192972 oposek Kobieta, 25 lat, Zabrze
~potila

~potila

Ja mam przebarwienia na twarzy po trądziku, próbowałam kremów różnych różnistych i zawsze muszę mieć przy sobie fluid. W pewnym momencie swojego życia, stwierdziłam,że pójdę na zabieg do Medbeauty we Wrocławiu. Zabieg wykonałam tylko raz,a moje przebarwienia zniknęły no i nie muszę używać tyle pudru