Skocz do zawartości
Forum

Czy warto kupować drogie pędzelki do makijażu?


Gość cyganeczka123456

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cyganeczka123456

Witam. Ostatnio zastanawiam się bad kupnem pędzelków do makijażu, ale jest ogromna rozbieżność i widzę, że np. w jednej drogerii, że cały zestaw 5 pędzelków kosztuje 25 zł, a jeszcze w innej tylko jeden np. do pudru kosztuje 30zł? Czy to naprawdę tak bardzo różni się jakościo? Nie umaluje się dobrze pędzelkami za 25 zł tylko lepsze będą jak kupie za 100zł ?

Odnośnik do komentarza

Oj jest różnica w makijażu pomiędzy drogimi i tanimi pędzlami. Jeśli nie wykonujemy zbyt skomplikowanych makijazy i malujemy się po prostu "na codzień" niekoniecznie musimy używać drogich pędzli. Jeśli używamy jednak pędzla do podkładu - warto w niego zainwestować. To samo jeśli robimy makijaż z blendowaniem (rozcieraniem) cieni na powiekach - tu lepsze pędzle są kluczem do sukcesu ;) O drogie, często naturalne pędzle trzeba dbać- myć je łagodnym środkiem i odpowiednio suszyć - wtedy posłużą nam latami. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Berlinke

Zdecydowanie warto
Nie wychodzi z nich włosie
Są miękkie tak więc latwiej z nich zrobic makijaż
Nie pachną brzydko, farba nie schodzi z rączki i są w stanie posłużyć nam o wiele dłużej.
Sama miałam epizod z zamawianiem sobie pędzli na aliexpress ale potem przestałam bo kosztują niewiele ale tyle samo są warte.

Ze swojej strony polecam ich pędzle
https://ikor.pl/20-pedzle

Nakładanie nimi podkładu jest bajecznie proste.

Odnośnik do komentarza

Wybierając jakiekolwiek kosmetyki, powinniśmy zwracać uwagę na ich jakość. Od tego zależy trwałość makijażu i to, czy nie będziemy miały problemów skórnych. Dlatego dobrym wyborem mogą być Jessup pędzle. Widziałam, że duży wybór ma ta drogeria https://drogeria.pl/jessup . Mają też całe zestawy pędzi, które można podarować mamie czy przyjaciółce w prezencie. Ceny też są w porządku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...