Forum Uroda

Wampirzy lifting

~nessa_sergeevna

~nessa_sergeevna

ostatnio często słyszę hasło "wampirzy lifting"...na czym to tak właściwie polega?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Pikaczu

Pikaczu

a to nie jest ostrzykiwanie twarzy własną krwią?

--

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

85904 pikaczu Kobieta, 29 lat, Koszalin
kosmetolog Joanna Hirszler

Odpowiedź eksperta

Przed zabiegiem od pacjenta pobierana jest krew, która następnie zostaje odwirowana. Powstałe w ten sposób osocze bogatopłytkowe jest śródskórnie podawane w wybrane partie za pomocą cienkiej igły.

Zabieg skutecznie przyśpiesza regenerację skóry i powoduje jej wzmocnienie oraz wygładzenie.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 30 lat, Warszawa
Katrin3

Katrin3

Brzmi dość strasznie, ale czego się nie robi dla urody ;)

124444 katrin3 Kobieta, 33 lata, Łódź/Warszawa

Odpowiedź eksperta

Pikaczu
a to nie jest ostrzykiwanie twarzy własną krwią?

Można tak to ująć. W prawdzie nie ostrzykuje się skóry pacjenta krwią bezpośrednio pobrana od pacjenta tylko osoczem bogatopłytkowym, które powstaje po odwirowaniu krwi :-)

Odpowiedź eksperta

Katrin3
Brzmi dość strasznie, ale czego się nie robi dla urody ;)

Tylko brzmi strasznie :-)...w rzeczywistości wiele osób decyduje się na ten zabieg, bo wykorzystuje się do niego wyłącznie składniki naturalne (pochodzące z ciała pacjenta). Dzięki temu unikamy ryzyka wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych w postaci nietolerancji na ten śródskórnie wstrzykiwany preparat.

wikiCassidy45

wikiCassidy45

Dokładnie , przy wampirzym liftingu jest wykorzystywane tzw . osocze bogatopyłkowe ( nie wiem czy dobrze pamiętam ,ale ono jest jakoś oddzielana z naszej krwi , która wcześniej zostaje od nas pobrana a następnie jest poddawana wirowaniu ) .Dla mnie ten zabieg okazał się bardzo korzystny bo dzięki niemu poprawiłam sobie okolice oczu i szyi ;)

154200 wikicassidy45 Kobieta, 28 lat, Pszczyna
Katrin3

Katrin3

Początkowo miałam obawy co do zabiegu, ale im więcej czytam i oglądam efekty, tym bardziej mnie kusi :)

124444 katrin3 Kobieta, 33 lata, Łódź/Warszawa