Skocz do zawartości
Forum

Depilacja klatki piersiowej


gregu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam 19 lat i jestem płci męskiej. Niedługo wakacje a ja wybieram się nad morze. Chce wydepilować sobie klatkę piersiową i brzuch. Zamierzam do tego celu użyć specjalnego kremu do depilacji. Zastanawia mnie i martwi jedna rzecz, a mianowicie. Czy jeżeli dokonam się takiego zabiegu to z czasem włosy urosną dłuższe i grubsze czy powrócą do takiego samego stanu jak przed depilacją? Proszę o konkretne odpowiedzi osób które mają praktykę w tej dziedzinie na sobie bądź na kimś z bliskiego otoczenia. Proszę też nie pisać żebym się nie golił itp (uprzedzam, bo często forumowicze mają tendencje do tego że piszą nie na temat a nie skupiają się na pytaniu :) ). Z góry dziękuję za pomoc :D

Odnośnik do komentarza

aha, dzięki srzepa1994 :) . Chce też sobie zrobić depilacje laserem ale niestety wiążę się to z dużymi kosztami i nie stać mnie e obecnej chwili na to... Czy ktoś orientuje się ile zabiegów potrzeba żeby na stałe pozbyć się włosów na klatce piersiowej i brzuchu. Wiadomo że to zależy od skłonności danej osoby, ale mniej wiecej. Dodam, że owłosienie u mnie nie jest aż tak obfite (nie mam sweterka :P )

Odnośnik do komentarza

Jak pójdziesz na konstultację to Ci wszystko powiedzą, ile trzeba będzie tych zbiegów zrobic i wgl. Możesz tez podzwonic do kilka miejsc gdzie wykonuja depilacje laserem i spytaj o koszty i ilosc zabiegów. :) Aha z tego co się orientuje to depilacja laserowa nie jest takze na stale, zeby utrzymac efekt to chyba trzeba ja powtarzac co jakis czas.

Odnośnik do komentarza

~karolinak886
A ja chcialam isc teraz, bo w salonie ktory mi polecona sa fajne promocje. Jakie sa zle objawy jakbym teraz poszla?

Silne podrażnienie skóry, trudne do usunięcia plamy barwnikowe oraz alergia skóry. Jeśli obszary ciała poddane zabiegowi nie będą miały kontaktu z promieniowaniem słonecznym (np. bikini, doły pachowe) to możesz wykonać zabieg już teraz. O jaki partie chodzi?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...