Skocz do zawartości
Forum

Wypadanie włosów przy lekach przeciwzakrzepowych


Gość pomocyy11111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pomocyy11111

Glagam prosze o pomoc !! Mam 21 lat od 2 miesiecy wypadaja mi strasznie wlosy .. poczatkowo nie przejmowalalm sie tym az tak bardzo bo myslalm ze to przejsciowe teraz mam ich tak malo ze boje sie ze wylysieje .. wiec tak farbowalam wlosy miesiac temu ( kolezanka mi farbowala, nie fryzjerka w salonie) i biore tabletki przeciwzakrzepowe Xarelto... nie wiem czy to cos wplywnelo na moje wlosy ale pewnie tak .. no wiec stosowalam ampulki z Vichy, nie pomogly, bralam przed 2 tyg silice- nic, novophane- nic, teraz zalywam biotyne i wydaje mi sie ze jeszcze batdziej mu wypadaja... pomocy !!! poradzcie mi cos !! jak cos jeszcze chcecie zapytac to pytajcie

Odnośnik do komentarza

Wpływ na kondycję włosów może mieć zarówno ich farbowanie jak i przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych. Ponadto, istnieje wiele innych czynników odpowiedzialnych za uporczywe wypadanie włosów. Najlepiej będzie, gdy skonsultujesz się z dermatologiem bądź trychologiem. W szczególności, że nie pomogły Ci ampułki i suplementy diety.

Odnośnik do komentarza
Gość Didimery didyera
22 minuty temu, Gość Marzena napisał:

Witam, od 6 mc biorę xarelto 20mg i mam ten sam problem nagłe ogromne wypadanie włosów na calej głowie az boje sie czesac i myc głowę nic nie pomaga. Niestety mam masywna zakrzepice i muszę przyjmowac te leki... 

Jak zyc..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...