Forum Ślub

Wieczór panieński

~Kruszynka213

~Kruszynka213

Witam. mam pytanie,czy wypada iść na wieczór panieński jeżeli nie ide na wesele. i jeżeli mężczyzni idą osobno,kobiety osobno a póżniej spotykają się i bawią się wspólnie,a mój partner nie został zaproszony?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Jasmi

~Jasmi

Trochę to wszystko dziwne. Czy para młodych zna Twojego partnera?

Komercha

Komercha

ja bym nie szła bo trochę to dziwne, ciebie zapraszają jego nie. Chyba że to tylko Twoi znajomymi nie jego, wtedy sprawa wygląda trochę inaczej

85875 komercha Kobieta, 36 lat, Białystok
austeria

austeria

to wszystko zależy od tego, czy Twój facet jest im znajomy, czy nie, ponieważ jeśli go nie znają to normalne, że go nie zapraszają ;) ale jeżeli to są Wasi wspólni znajomi, to dziwnie to wygląda i radziłabym zastanowić się nad pójściem na taką imprezę.

15475 austeria Kobieta, 15 lat, Gliwice
~rexxi

~rexxi

Im bardziej szalone pomysły na organizację takiego wieczoru tym wcześniej musimy zacząć przygotowania. Na barkach świadkowej spoczywa ogromna odpowiedzialność – czeka Was świetna zabawa, ale tylko pod warunkiem, że wszystko dobrze zaplanujecie. Dużo tutaj zależy od tego jakie ma zainteresowania przyszła panna młoda. Może napisz trochę wiecej w temacie? Będzie Ci łątwiej doradzić?

Ze swojej strony polecam loty w tunelu aerodynamicznym:
https://siemianowice.net.pl/is,loty-w-tunelu-aerodynamicznym-w-katowicach---przygotuj-sie-na-wyjatkowa-przygode,270925,812583.html

Jakiś czas temu zaplanowaliśmy taki panieński dobrej znajomej, bardzo dobrze się na nim bawiła.