Skocz do zawartości
Forum

Mąż nie chce nosić obrączki


Gość effelcia21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość effelcia21

Jestem po ślubie 3 miesiące (13 kwietnia) i od dniu slubu moj maz ani razu nie zalozyl obraczki. uwaza ze mu przeszkadza ze nie lubi i ze jego koledzy tez nie nosza a ja chce zeby nosil co mam zrobic? :( ja mam 21 lat on 24

Odnośnik do komentarza

U mnie też jest tak że mąż nie nosi obrączki bo mu przeszkadza. Szczególnie jak idzie robić coś w garażu. Jak wychodzimy to dopiero ją nakłada jak mu o tym przypomnę...."

Poczytaj o zasadach BHP w pracy, przygotowaniu stanowiska pracy. Pogladaj zdjecia ludzi porazonych pradem. Zajrzyj do ksiazki od fizyki/chemii z podstawowki to dowiesz sie ze zloto jest swietnym przewodnikiem pradu. Noszenie metalowach ozdob jest zakazane w pracy m.in. elektryka, mechanika.

Twoj maz kieruje sie mozgiem i zdrowym rozsadkiem. Ty kierujesz sie sercem i uczuciami.

Odnośnik do komentarza

Żeby każdy miał taki problem...,ale jak się nie ma większych to robi się problem z niczego...,
musisz zrozumieć ,że w związku nie wszystko będzie jak Ty chcesz,
musisz zrozumieć ,że ktoś czegoś nie chce czy nie lubi,obrączka na palcu niczego nie gwarantuje,
jeśli będziesz wymuszała na nim założenie obrączki ,on ją założy ,a za drzwiami zdejmie,o to Ci chodzi,chyba nie,
wiec się zastanów i na przyszłość nie rób hałasu o nic bo to się nie opłaca.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość MagdalenaMacMil

Ja także uważam ze obrączka dodaje męskości. Ja lubiłam patrzec jak mój mąż nosił obrączkę. U mnie wywoływało to uczucie jak przy zakochaniu czyli zatrzymanie dechu w piersi i mocniejsze bicie serca. Było to wręcz podniecające. Niestety mój mąż też jej nie nosi i sprawia mi to przykrość i odczuwam z tego powodu żal. Myślę że każda kobieta zdroworozsądkowa rozumie jeśli mąż nie zakłada bądź nie nosi obrączki z powodów zawodowych. Mój mąż nie pracuje w warunkach gdzie obrączka na palcu mogłaby zaszkodzić jego zdrowiu lub życiu i nie wydaje mi się to trafnym argumentem tłumaczącym brak obrączki u ogółu meżczyzn. Myślę że mężczyźni powinni wiedzieć o tym czym jest dla kobiety obrączka na ich palcach.

Odnośnik do komentarza

Ja mężowi powiedziałam, że chciałabym, żeby nosił w niedzielę i jak gdzieś wychodzimy. On i tak jej nie zakłada. Kiedy bardzo mi zależało, żeby zabrał, kiedy szliśmy na koncert to założył, a jak wróciliśmy schował i udawał, że zgubił. Znalazłam ją potem i było mi przykro. Od tej pory nie zakłada i koniec. A mi jest przykro. Rozumiem, że do pracy nie chce i go nie zmuszam, ale na wyjścia mógłby zakładać. Ja dla niego zmieniłam nazwisko - chciałam dwa, ale jemu zależało, żebym miała tylko jego - a on dla mnie nie może nosić obrączki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...