Skocz do zawartości
Forum

Kiedy zrobić sesję zdjęciową?


Gość Ririi

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi Ci o taką sesję pokazową, plenerową na przykład? jeśli tak, to najlepiej się na nie zdecydować kilka dni po weselu. w czasie ślubu lub przed weselem możecie być za bardzo zmęczeni i "zamroczeni" (;)). ale to tylko taka sugestia, bo to też zależy, czy chcecie jakąś konkretniejszą sesję, czy po prostu kilka fotek, bo jeśli to drugie, to nie warto nawet się drugi raz potem ubierać :d:D

Odnośnik do komentarza
Gość agusiekszalony

My na swoim weselu mieliśmy sesję zdjęciową w studio podczas trwania wesela. Zajęło nam to godzinkę.
Plener postanowiliśmy zrobić na drugi dzień. Zdjęcia wyszły super. Zero zmęczenia. Dziś się cieszę że tak to zorganizowaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

Nie polecam sesji zdjęciowej w trakcie trwania wesela albo pomiędzy weselem a ślubem. Byłam na dwóch takich weselach i goście byli źli bo albo czekali na państwa młodych przed salą i denerwowali się że ich nie ma - a nie było ich około 60 minut. Albo czuli się ojalini jak Panśtwo młodzi znikali na 2 - 3 godziny z wesela na sejsę

Odnośnik do komentarza
Gość agusiekszalony

Nie trzeba zamawiać tak późno sesji zdjęciowej.
Moja była o 19.30. Po ślubie na salę, pierwszy taniec, cieple jedzonko my pojechaliśmy na godzinkę na sesję a jak wróciliśmy to goście się super bawili.
Wszystko jest kwestią dobrej organizacji oraz gości a nie bufonów!!

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

ale tu nie chodzi o gości bufonów tylko o szacunek .... Goście przyszli by RAZEM Z WAMI świętować was ślub... wiec mogą poczuć isę urażeni że Państwo młodzi jadą sobie na sejsę i znikają z własnego wesela na 2-3 godziny

Odnośnik do komentarza
Gość marcelina11

a ja uważam, że jak pojada na sesję na 2 godz to się nic nie stanie.
W moich stronach to raczej normalne, że młodzi jada na sesję w trakcie wesela.
Młodzi wyglądają wtedy najlepiej. Nie każdy chce i może sobie pozwolić na kolejną wizytę u kosmetyczki czy fryzjerki żeby zrobić zdjęcie pózniej.

Odnośnik do komentarza

Nie wyobrażam sobie nie mieć sesji ślubnej w dniu ślubu !
Najpiękniej będę właśnie wtedy wyglądać, makijaż, fryzura emocje itp
Dlatego my znikniemy na godzinkę czy półtorej, ale u nas to też normalne, jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś miał coś przeciwko, z resztą tak jest zawsze.

Będę mieć drugi dodatkowy dzień na sesję, jednak do niej już nie jestem aż tak przekonana jak do tej w dniu ślubu :)
Wcale nie uważam, że to jest jakiś brak szacunku dla Młodych ;)

Odnośnik do komentarza

To tez zależy o której jest slub, ja chciałam mieć sesje w "tym dniu" ale slub mielismy dopiero o 17 więc moim zdaniem juz odrobinę za pózno na sesje (zwłaszcza ze to była juz jesień) więc szybko sie ściemniało. Ale sczerze mówiąc nie żałuje, bo na sesje umówilismy sie kilka dni pózniej, pogoda dopisała sesja trwała 4/5 godz ale nie byliśmy zmęczeni, przeciwnie w zyciu sie tak dobrze nie bawiłam:) wszystko było na luzie bez nerwów ze trzeba juz kończyć bo goście czekaja i sie niecierpliwią. Co prawda musiałam sie czesać i malować specialnie ale warto- takie zdjęcia w albumie pozostają na całe życie!:) więc warto to dobrze przemyśleć czy chce sie sesje w nerwach nie przemyslaną ktora trwa do 2 godz czy taką na której nikomu sie nie spieszy i zdjęcia są profesionalne:) pozdrawiam przyszłe Panny Młode;)

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

Ja miałam sejsę tydzień po ślubie. Malowałam i czesałam się sama, bo nie miałam zamiaru iść do kosmetyczki. Sesja była bez pośpiechu bez patrzenia na zegarek i martwienia się o wesele. Byłam wypoczęta, zrelaksowana, spokojna.
Jedna tylko rada porządna sesja zdjęciowa nigdy nie trwa godzinę czy 1,5. My na swojej byliyśmy 3-4, przyjaciółka 3 godziny, siostra 4 godziny, chyba że robicie u fotografa w studiu to może zmieścicie się w godzinie, ale to też wątpię

Odnośnik do komentarza

~Lebiotka
Ja miałam sejsę tydzień po ślubie. Malowałam i czesałam się sama, bo nie miałam zamiaru iść do kosmetyczki. Sesja była bez pośpiechu bez patrzenia na zegarek i martwienia się o wesele. Byłam wypoczęta, zrelaksowana, spokojna.
Jedna tylko rada porządna sesja zdjęciowa nigdy nie trwa godzinę czy 1,5. My na swojej byliyśmy 3-4, przyjaciółka 3 godziny, siostra 4 godziny, chyba że robicie u fotografa w studiu to może zmieścicie się w godzinie, ale to też wątpię

Fakt, konkretna sesja zdjęciowa trwa "trochę". Chociaż to też zależy od oka fotografa, fotogeniczności pary młodej i miejsca, w którym chcą mieć zdjęcia. Racja, że w studiu na pewno się nie da zmieścić w godzinę, chyba że chce się tylko parę zdjęć..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...