Skocz do zawartości
Forum

Wegetariańskie wesele


Gość camela

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
we wrześniu wychodzę za mąż i mamy z narzeczonym dylemat. oboje jestesmy wege i chcemy zrobic wege wesele. Nie chcemy zmieniac swoich zasad tylko dla gosci, ale tez nie chcemy aby poczuli sie dziwacznie i chodzili glodni. Ale obecnosc miesa na naszym weselu przyjeciu itd godzi w to co uwazamy. Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od tego jaką macie rodzinę i znajomych, jeśli oni wiedzą że jesteście wege to powinni to uszanować ale wcale nie muszą. Nie każdy wyznaje taką ideologię i szczególnie osoby starsze mogą czuć się dziwnie. Może warto zastanowić się jednak nad wprowadzenie chociażby ryb do menu weselnego.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jest to jak najbardziej możliwe. Jeśli kuchnia dobrze przygotuje dania, to goście nawet się nie zorientują, że mięsa nie ma. Wystarczy dać im kotlet  z warzyw w panierce a będą myśleć, że to normalny. Na mojej wigilii zaserwowałam selerybę z tej stronki https://basniewlasnie.pl/zdrowe-swieta-wegetarianskie-i-weganskie-dania-swiateczne-i-sylwestrowe/  Rodzinka zorientowała się, że to nie ryba dopiero jak zjedli i nikt z nich nie miał ości, także myślę, że wegetariańska kuchnia zasmakuje wszystkim jeśli nie będą jej świadomi ? a tak na poważnie, to jest to Twoje wesele i powinni uszanować jadłospis 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...