Skocz do zawartości
Forum

Piosenki dla rodziców


austeria

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście wszyscy znamy szlagier "cudownych rodziców mam", od którego włos się na głowie jeży ;) jednak trudno jest niestety wybrać inną piosenkę, która by pasowała do danej sytuacji.
Czy Wy zdecydowaliście się na "cudownych", czy może jednak poszukaliście czegoś innego? a może była to jakaś ulubiona piosenka waszych rodziców, lub wasza? :)

Odnośnik do komentarza

Ja trzymam sie z dala od tej piosenki,jakoś gra mi na nerwach i juz wieki wieków temu powiedziałam że tego u nas nie będzie.
U nas zagrają "Dziękuję Ci mamo, dziękuję Ci Tato".
Niestety nie wiem kto w oryginale ją wykonuje, znam ją z wykonania mojego zespołu.

Odnośnik do komentarza

U nas żadnej piosenki nie będzie. Będą podziękowania owszem a potem dla rodziców bedzie puszczony ich ulubiony utwór, dla moich Dance to the end of love , a dla rodziców mojego narzeczonego Dziewczyna o perłowych włosach ( tańczyli do tego na swoim ślubie) i tyle.

Odnośnik do komentarza

każdy robi jak uważa:) dla Nas to wcale nie jest na pokaz!Chcemy aby rodzice wiedzieli,że dziękujemy im za wszystko co dla Nas robili!Niektórzy rodzice pragną być docenieni przez swoje dzieci a jeszcze bardziej "chwalić się przed innymi,że takich dzieci mają,że nie wstydzą się swoich rodziców":) To wszystko zależy od tego jakie kontakty ma się ze swoimi rodzicami:) bo Nasi są dla Nas jak przyjaciele:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...