Forum Ślub

Biżuteria ślubna

irlandzka_koniczyka

irlandzka_koniczyka

Dołączę zdjęcie sukienki ślubnej, jest ona już zamieszczona w dziale przygotowania do ślubu, ale żeby jej nie szukać to przypomnę :)

Dekolt będzie w serduszko, jest ona wykończona koronką i mam kryształki gdzie nie gdzie.
Nie mam pojęcia jaka biżuteria, w ogóle się na tym nie znam.
Welon będzie inny, podpinany od dołu, długi z odpinką na krótki i będzie też wykończony kamyczkami.
Pomożecie ? Jakieś zdjęcia podeślecie :) ??

• th_bizuteria-slubna_626.jpg
85260 irlandzka-koniczyka Kobieta, 27 lat, malopolska/ Dublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Lebiotka

~Lebiotka

a jaką biżuterię nosisz na codzień? Lubisz długie kolczyki? Jaki kolor bedzie miała wiązanka? Chcesz coś kolorowego czy wolałabyś coś mniej rzucającego się oczy?

irlandzka_koniczyka

irlandzka_koniczyka

Biżuterie chcę srebrną, lubię długie kolczyki, wiązanka będzie z białych frezji z dodatkami lekko różowych róż.
Chciałabym coś takie żeby nie było zbyt ciężkie ani też żeby tego nie było widać.
W ogóle się nie znam nad tym dlatego szukam pomocy.

~werona82

~werona82

Aha, zapomniałam dodać.. jak się nie znasz, to ta pani z Białej Magii fajnie doradza z biżuterią. Na stronie masz też poradnik jak dobrać biżuterię do sukni. Mnie przekonała, żeby się nie przejmować obrączkami z żółtego złota i założyć biżuterię ze srebra.

~Mala__MI

~Mala__MI

Z tych propozycji to pierwsza i ostatnia mi się podoba :D

irlandzka_koniczyka

irlandzka_koniczyka

Ponawiam temat, poczytałam troszeczkę o tej koronce popytałam tu i tam i ludzie proponują albo bransoletkę np svarowski i do tego długie wiszące kolczyki albo coś delikatnego jakiś zwykły wisiorek, mam ogromny dylemat. Ponieważ bardzo chciałabym mieć coś na dekolcie a takie lekkie się mi średnio podoba. Mam problem dość duży nie chciałabym wyglądać jak choinka. Proszę pomóżcie, doradźcie coś :)

0sweetness0

0sweetness0

Najważniejszym zadaniem biżuterii jest podkreślanie urody Panny Młodej, a nie jej przytłaczanie. Dlatego uważam, że powinna być skromna i ledwo widoczna :)

99646 0sweetness0 Kobieta, 37 lat, Kraków
irlandzka_koniczyka

irlandzka_koniczyka

0sweetness0
Najważniejszym zadaniem biżuterii jest podkreślanie urody Panny Młodej, a nie jej przytłaczanie. Dlatego uważam, że powinna być skromna i ledwo widoczna :)

Zgadzam się jak najbardziej ;) Zdecydowałam się na bardzo delikatną biżuterie w kształcie łezki na wisiorku i takie same kolczyki i jestem bardzo zadowolona,że taką wzięłam ;)

~Lamataranka

~Lamataranka

Ja swoją biżuterię kupiłam w sklepie internetowym Galerii Artystycznej KuferArt, dzięki czemu była oryginalna i wyjątkowa, nie wtórna:) Byłam zachwycona! Goście zresztą też:) Wszystkie dziewczyny pytały skąd mam te cuda;) Także polecam:)

~magda281

~magda281

Ja miałam dość bogato zdobioną suknię, więc biżuterię miałam bardzo delikatną, był to komplet z My Way Jewellery.

Beatriche

Beatriche

Ładna sukienka bogato zdobiona to faktycznie przydało by się coś delkatnego.Polecasz Magda biżu z My Way Jewellery napewno można było by coś z tego wybrać np. delikatny łańuszek z sercem lub ze skrzydłem anioła.Jest tam kilka kompozycji.

105087 beatriche Kobieta, 37 lat, Białystok
~LenaSka

~LenaSka

Ja też mam problem z wyborem , chciałabym komplecik z dłuższymi kolczykami i efektowną kolią no i zachwyciły mnie dwa konkretnie z kolekcji Choco Jewelry , myślałam o takim z perłami i kryształami Swarovskiego, albo taki z dodatkiem różu - jakby któras chciała zerknąc i coś mi podpowiedzieć
Suknię mam podobną do autorki

~świadkowa M

~świadkowa M

Perły to chyba nigdy nie wyjdą z mody:) zawsze myślałam że są białe, a właśnie w aparcie zobaczyłam w granatowym kolorze i bardzo mi przypadły do gustu.To najbardziej subtelna biżuteria moim zdaniem.

~Milkshake LOVE

~Milkshake LOVE

Podbijam temat, perły są ponadczasowe.
Również widziałam granatowe w Aparcie, ale też niedawno dowiedziałam sie że mogą być i różowe i pomarańczowe :) Te ostatnie widziałam w Yvette Jewelery na Targówku :)
wiek żyj i wiek ucz się hehe