Skocz do zawartości
Forum

Biżuteria ślubna


Rekomendowane odpowiedzi

Dołączę zdjęcie sukienki ślubnej, jest ona już zamieszczona w dziale przygotowania do ślubu, ale żeby jej nie szukać to przypomnę :)

Dekolt będzie w serduszko, jest ona wykończona koronką i mam kryształki gdzie nie gdzie.
Nie mam pojęcia jaka biżuteria, w ogóle się na tym nie znam.
Welon będzie inny, podpinany od dołu, długi z odpinką na krótki i będzie też wykończony kamyczkami.
Pomożecie ? Jakieś zdjęcia podeślecie :) ??

monthly_2013_04/bizuteria-slubna_626.jpg

Odnośnik do komentarza

Aha, zapomniałam dodać.. jak się nie znasz, to ta pani z Białej Magii fajnie doradza z biżuterią. Na stronie masz też poradnik jak dobrać biżuterię do sukni. Mnie przekonała, żeby się nie przejmować obrączkami z żółtego złota i założyć biżuterię ze srebra.

Odnośnik do komentarza

Ponawiam temat, poczytałam troszeczkę o tej koronce popytałam tu i tam i ludzie proponują albo bransoletkę np svarowski i do tego długie wiszące kolczyki albo coś delikatnego jakiś zwykły wisiorek, mam ogromny dylemat. Ponieważ bardzo chciałabym mieć coś na dekolcie a takie lekkie się mi średnio podoba. Mam problem dość duży nie chciałabym wyglądać jak choinka. Proszę pomóżcie, doradźcie coś :)

Odnośnik do komentarza

0sweetness0
Najważniejszym zadaniem biżuterii jest podkreślanie urody Panny Młodej, a nie jej przytłaczanie. Dlatego uważam, że powinna być skromna i ledwo widoczna :)

Zgadzam się jak najbardziej ;) Zdecydowałam się na bardzo delikatną biżuterie w kształcie łezki na wisiorku i takie same kolczyki i jestem bardzo zadowolona,że taką wzięłam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Lamataranka

Ja swoją biżuterię kupiłam w sklepie internetowym Galerii Artystycznej KuferArt, dzięki czemu była oryginalna i wyjątkowa, nie wtórna:) Byłam zachwycona! Goście zresztą też:) Wszystkie dziewczyny pytały skąd mam te cuda;) Także polecam:)

Odnośnik do komentarza

Ja też mam problem z wyborem , chciałabym komplecik z dłuższymi kolczykami i efektowną kolią no i zachwyciły mnie dwa konkretnie z kolekcji Choco Jewelry , myślałam o takim z perłami i kryształami Swarovskiego, albo taki z dodatkiem różu - jakby któras chciała zerknąc i coś mi podpowiedzieć
Suknię mam podobną do autorki

Odnośnik do komentarza
Gość Milkshake LOVE

Podbijam temat, perły są ponadczasowe.
Również widziałam granatowe w Aparcie, ale też niedawno dowiedziałam sie że mogą być i różowe i pomarańczowe :) Te ostatnie widziałam w Yvette Jewelery na Targówku :)
wiek żyj i wiek ucz się hehe

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny pomóżcie bo stoję przed dylematem wystroju sali. Ślub styl boho, na sali również jak wiecie zieleń i drzewo. Natomiast chodzi mi również o kolor na detalach. Ja osobiście wole srebro ale złoto bardziej pasuje z stylem. Buty tez mam srebrne które będą widoczne, biżuteria również srebrna. Czy będzie to ładnie wyglądać zieleń drzewo i srebro? Nie chodzi mi tutaj o te detale które wymieniłam tylko więcej ich będzie ?

https://www.marko.pl/bizuteria-slubna-kolczyki

Ogolnie zastanawiałam się nad zamówieniem ze sklepu Marko. Czy ktos moze zna to miejsce? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...