Forum Ślub

Wesele w plenerze

~Atamanka

~Atamanka

Częśc dziewczyny,
Ślub planuję w śierpniu podkoniec i chciałam się was zapytać czy dobrym pomysłem byłoby go zorganizować na dworze? Mamy wynajętą salę w przepięknym hoelu, który ma bajeczny ogód i tak myślę czy nie fajnie byłoby zrobić tam namiot i tam zorganizować imprezę. Mam trochę czasu na podjecie decyzji wiec się pytam? Co o tym sądzice

Odpowiedzi znajdują się poniżej

austeria

austeria

Pewnie, że tak! To jest świetny pomysł. Tym bardziej, że macie wesele w hotelu, czyli w razie jakiegoś wielkiego wiatru albo/i deszczu możecie się przenieść :)

15475 austeria Kobieta, 15 lat, Gliwice
~Sha sha

~Sha sha

no odważnie ze tak powiem... bo Polski pogodę jakoś ciężko przewidzieć...

~Mala__MI

~Mala__MI

No własnie ja bym się chyba nie odważyła na coś takiego. Ok macie hotel ale to chyba wcześniej trzeba dać znać gdzie się robi, czy na sali czy w plenerze, bo przecież oni muszą to wszystko przygotować

~Brawurka

~Brawurka

ja bym nie poszła na to. Jak chcecie wykorzystać ogórd to możecie zrobić tam patio

~plener

~plener

zdecydowanie plener,skoro będzie zadaszone nie ma problemu z deszczem.miałam w plenerze ślub,było cudownie ,promyki słońca zaskakiwały a wiaterek leciutko powiewał,nam się pogoda udała ale miałam pod koniec czerwca....grunt to mieć opcje przeniesienia się do hotelu a zajmie to w razie co do pół godziny,nic by się nie stało gdyby goscie przy szampanie zaczekali na stoliki w hotelu...;)

0sweetness0

0sweetness0

Jeśli będzie możliwość w razie problemów przeniesienia imprezy do sali to pomysł ten jest świetny i klimatyczny. Nigdy nie byłam na takim weselu, a zawsze o tym marzyłam. Jako atrakcje możesz przygotować puszczanie lampionów do nieba i wygląda to naprawdę zjawiskowo.

99646 0sweetness0 Kobieta, 39 lat, Kraków
kropka00

kropka00

moim zdaniem to swietny pomysl! moi rodzice mieli wesele na zewnatrz, ale ja ze wzgledu na pore zrobilam w dworze konstancin :) dookola drzewa i inne rosliny. mimo tego, ze wesele odbylo sie w srodku, to i tak lepszego krajobrazu i scenerii nie moglam miec:)

107293 kropka00 Kobieta, 30 lat, Warszawa
dadaaria

dadaaria

tylko musisz wycelowac z pogoda w razie czego miej miejsce gdzie mozna sie przeniesc

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 32 lata, gdzieś pod Wawą
~arletka12

~arletka12

Mój ślub również odbył się w plenerze w uroczym dworku pod Krakowem. Pracownia Artis która organizowała wszystkie szczegóły stworzyła klimat niczym z bajki za co jestem im niezwykle wdzięczna. Bajkowo to mało powiedziane w sumie :)