Skocz do zawartości
Forum

Wesele w plenerze


Gość Atamanka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Atamanka

Częśc dziewczyny,
Ślub planuję w śierpniu podkoniec i chciałam się was zapytać czy dobrym pomysłem byłoby go zorganizować na dworze? Mamy wynajętą salę w przepięknym hoelu, który ma bajeczny ogód i tak myślę czy nie fajnie byłoby zrobić tam namiot i tam zorganizować imprezę. Mam trochę czasu na podjecie decyzji wiec się pytam? Co o tym sądzice

Odnośnik do komentarza
Gość Mala__MI

No własnie ja bym się chyba nie odważyła na coś takiego. Ok macie hotel ale to chyba wcześniej trzeba dać znać gdzie się robi, czy na sali czy w plenerze, bo przecież oni muszą to wszystko przygotować

Odnośnik do komentarza

zdecydowanie plener,skoro będzie zadaszone nie ma problemu z deszczem.miałam w plenerze ślub,było cudownie ,promyki słońca zaskakiwały a wiaterek leciutko powiewał,nam się pogoda udała ale miałam pod koniec czerwca....grunt to mieć opcje przeniesienia się do hotelu a zajmie to w razie co do pół godziny,nic by się nie stało gdyby goscie przy szampanie zaczekali na stoliki w hotelu...;)

Odnośnik do komentarza

Mój ślub również odbył się w plenerze w uroczym dworku pod Krakowem. Pracownia Artis która organizowała wszystkie szczegóły stworzyła klimat niczym z bajki za co jestem im niezwykle wdzięczna. Bajkowo to mało powiedziane w sumie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...