Skocz do zawartości
Forum

Sukienka na ślub cywilny


Gość Oleńka..

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oleńka..

:*
Niedługo biorę ślub cywilny. I chciałam się was poradzić jaką sukienkę wybrać? Czy bardziej pasuje klasyczna suknia ślubna czy lepszy będzie garnitur a może krótka sukienka. Nie bardzo wiem co wybrać i mocno się waham. Wydaje mi się, że suknia ślubna to chyba przesada...

Odnośnik do komentarza

Jeśli ślub ma się odbyć latem, to sądzę, że będzie idealna - merg.pl/product-pol-93841-FARNA-sukienka-z-okraglym-dekoltem-i-koronka-PASTELOWY-ROZ.html A przynajmniej nie sądzę, żeby na kimkolwiek zrobiła negatywne wrażenie. Jak dla mnie wygląda po prostu super. A jak wy to widzicie? 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że optymalną na taką okazję - merg.pl/product-pol-93290-MIA-Trapezowa-sukienka-z-rozkloszowanymi-rekawkami-PASTELOWY-ROZ.html Fajna, estetyczna, klimatyczna, robiąca różnicę, ale jakoś specjalnie nie rzuca się w oczy. Sądzę, że większości powinna pasować, o ile odpowiednia jest też figura. Na mnie to robiło mega wrażenie, a na was? 

Odnośnik do komentarza

Co kto lubi, ale moim zdaniem jest idealna na taką okazję - merg.pl/product-pol-130931-DOROTA-Plisowana-sukienka-z-krotkim-rekawkiem-kolor-MORSKI.html Nie chodzi o cenę, tylko o styl. Nie jest przesadzona, estetycznie wygląda, zdecydowanie robi różnicę. Czy czegokolwiek wam w niej brakuje? Bo mnie nie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...