Forum Ślub

Sukienka na ślub cywilny

~Oleńka..

~Oleńka..

:*
Niedługo biorę ślub cywilny. I chciałam się was poradzić jaką sukienkę wybrać? Czy bardziej pasuje klasyczna suknia ślubna czy lepszy będzie garnitur a może krótka sukienka. Nie bardzo wiem co wybrać i mocno się waham. Wydaje mi się, że suknia ślubna to chyba przesada...

Odpowiedzi znajdują się poniżej

austeria

austeria

na cywilny taką typowo ślubną suknię nie wypada zakładać, ale też przegięciem trochę jest iść w garniturze. Najlepsza byłaby jakaś taka krótka sukienka, jak mówisz, może w jakimś żywszym kolorze :) oczywiście długa też może być ;)

15475 austeria Kobieta, 13 lat, Gliwice
angela325

angela325

Moje siostry, jak jeszcze się brało 2 śluby, miały krótkie białe sukienki. Moja koleżanka miała złotą długą suknię. Także uważam, że to już kwestia gustu jak kto woli. Ja też jestem za sukienką, nawet i długą :)

--

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

85000 angela325 Kobieta, 28 lat, Daleka:)
Deszczowa Piosenka

Deszczowa Piosenka

Moim zdaniem sukienka taka koktajlowa będzie ok . Garnitur też od biedy mógłby być ale taki ala smoking

85289 deszczowa-piosenka Kobieta, 30 lat, Dobczyce
~Brawurka

~Brawurka

Moim zdaniem jakaś sukienka w pastelowym kolorze, do tego żakiecik i jest pięknie:) Możesz tez założyć toczek. Mnie się one bardzo podobają

Lola01

Lola01

ale bierzesz tylko cywilny czy cywilny przed koscielnym? bo jak cywilny przed koscielnym to ubierz jaka chcesz a jak tylko cywilny to ubierz biala suknie slubna taka jaka sobie wymarzysz :)

--

Dopiero późn

84662 lola01 Kobieta, 32 lata, Wawa
0sweetness0

0sweetness0

Racja, nikt Cię z urzędu nie wyprosi dlatego, że nie masz takiej sukienki jaką większość zakłada. Jeśli chcesz mieć piekną białą suknię to nikt Cię nie powstrzyma to ma być Twój dzień i to Ty masz być zadowolona :)

99646 0sweetness0 Kobieta, 37 lat, Kraków
~pilotka

~pilotka

a mi się garnitur podoba, elegancki garnitur będzie wyglądał pięknie.

aanielkaa

aanielkaa

mnie tez sie garnitury bardzo podobaja :) ale gdybym brała sam cywilny bym chciała sukienke chyba ze 2 sluby to wtedy garnitur ok

17 aanielkaa Kobieta, 37 lat, Kraków
~astralka

~astralka

A ja będę miała suknię ślubną, innego ślubu brać nie będę, a chcę tego dnia wyglądać pięknie, więc nie zamierzam się kierować tym, co rzekomo wypada lub nie.

Komercha

Komercha

widziałam takie śluby, w sumie Twój slub Twoja sprawa ale mnie się to nie podoba...

85875 komercha Kobieta, 34 lata, Białystok