Skocz do zawartości
Forum

Wesele bez dzieci


Gość margarittta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość margarittta

W lipcu planujemy z narzeczonym ceremonię ślubną. Mam jednak dylemat. Zapraszamy sporo gości ok. 250 osób. Wiele z nich ma dzieci. Ja nie chcę dzieci na weselu - jak to ładnie ująć w zaproszeniu, że dziękujemy za pozostawienie dzieci w domu? Albo wesele + powiedzmy 16?
Nie przepadam za dziećmi kręcą się na weselach przeszkadzaja i rodzice bawic sie nie moga bo za nimi łażą. Chcę tylko młodzież +16 i dorosłych.
Jak to napisac? Czy moze powiedzieć dając zaproszenie?

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__MI

Ciężko Ci będzie to zrobić i mozesz mieć naprawdę problemy z tym, ponieważ niektórzy rodzice nie będą mieli z kim zostawić pociech i po prostu nie przyjdą w ogóle. Może pomyśl o wynajęciu animatora, zorganizuje on czas najmłodszym, rodzice będą się bawić, a dzieciaki nie będą plątać się pod nogami

Odnośnik do komentarza

Ja akurat strasznie chce żeby dzieci były na moim weselu, dlatego też zależało mi aby sala taneczna była razem z tą do jedzenia, wtedy rodzic nie dochodząc od stołu i rozmówców będzie miał oko na swoją pociechę :) Ale wynajęcie kogoś żeby się dziećmi zajął na weselu też w sumie nie jest głupie.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Potrafię zrozumieć to że nie chcesz dzieci na ślubie, ale to może być problemem, bo tak jak piszą dziewczyny, osoby z które nie będą miały z kim zostawić dziecko nie przyjadą, mogą też się poczuć urażone ( różni są ludzie, u mnie obrazili się że nie dostali jako piersi zaproszenia...więc mnie już nic nie zdziwi)

Odnośnik do komentarza

Sama niedawno musialam zmierzyc sie z tym zadaniem. za kilka miesiecy biore slub i tez zdecydowalismy, ze bez dzieciakow. Przyszla tesciowa doradzala, zeby na zaproszeniu napisac tylko imiona doroslych zaproszonych gosci. postanowilam jednak przeprowadzic malutki rekonesans w tym temacie i dowiedziec sie co mysla o tym zaproszeni rodzice niezaproszonych dzieci...i tu zaskoczenie-niestety. Osoba, bliska rodzina po ktorej najmniej bym sie tego spodziewala, zrobila niestety mala awanture! Poszla nawet o krok dalej, mianowicie obdzwonila reszte rodziny i powiadomila o naszym planie, nie dajac tym samym nawet mozliwosci poinformowania ich osobiscie. cale szczescie, ze do slubu kilka miesiecy...przynajmniej wiem na czym stoje. Do slubu emocje opadna, poza tym mam czas na to aby dokonac zmian na liscie gosci i zaprosic innych. Zdecydowana wiekszosc rodziny, tej dzieciatej, nie byla zniesmaczona czy obrazona wiec...odwagi przyszle panny mlode;-)

Odnośnik do komentarza

Każde palnowanie śłubu zaczyna się od zaporszeń i najlepeij ,aby były one niespotykane ,inne niż wszystkie dotąd,które rodzina dostawała. A w dobrze zaprojektowanych i zrealizowanych zaproszeniach można umieścić wszystko , kogo zapraszacie czy z osobą towarzyszącą czy bez , czy dzieciaki mile widziane, czy jednak to impreza dla dorosłych . Jak będzie to w ładnej formie podane ,to nikt się nie obrazi. Fajnie i nietuzinkowe zaporszenia można zamówić,nawet przez internet,w Printing House drukarnia cyfrowa https://printinghouse.pl/drukarnia-cyfrowa-warszawa/  druk zaproszeń https://printinghouse.pl/druk-zaproszen/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...