Forum Ślub

Na co zwracać uwagę przy wyborze sali weselnej?

~Ruby

~Ruby

Hej, niedawno się zaręczyłam i rozpoczynam przygotowania. zaczeliśmy od sali bo to trzeba jak najszybciej, ale szczerze to nie mam pojęcia na co zwracać uwagę? Macie jakieś cenne rady jak wybrać wymarzoną salę?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Mała__Mi

~Mała__Mi

Na pewno na cenę i co ta cena obejmuje, bo w różnych salach różnie bywa. Czasem cena nie obejmuje owoców, ciasta i alko.

~Jasmi

~Jasmi

otoczenie, czy ładnie zadbane, czy jest patio, wypytać się o jakoś potrwa, poszukać opinii o jedzeniu. Czy sala ma chłodnię na produkty czy trzeba własną...

angela325

angela325

To co było wyżej wspomniane jest bardzo ważne. Dla mnie ważne było też żeby sala do tańczenia i jadalna była razem oraz aby sala w miarę się prezentowała, łazienki były czyste no i opinie innych o tym miejscu pozytywne.

--

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

85000 angela325 Kobieta, 30 lat, Daleka:)
~Sha sha

~Sha sha

Zapytaj się też
- czy są oddzielne gniazdka - mojej koleżankce zdarzyło isę tak że dla zespoł zabrakło gniazda :(
- Czy nakrycia, sztućce, pokrowce i obrusy wchodzą w cenę - nie zawsze tak jest
- dekoracja sali, czy oni dekorują czy sami musicie
- parking - na pewno częśc osób przyjedzie samochodem
- jeżeli macie jakieś atrakcje np sztuczne ognie to czy właściciele sali się na to zgodzą.

~Tigunia

~Tigunia

Zwrócić uwagę należy jeszcze na wielkość toalety w lokalu aby móc z łatwością zmieścić się w rozłożystej sukni na kole nie narażając jej na zniszczenie przemieszczając się np. przez ciasne drzwi i popsucie sobie tym samym humoru w dniu ślubu, no i większe wc najlepiej takie jak dla inwalidy to większy komfort dla Panny Młodej przy załatwianiu swoich potrzeb w łazience bez zbędnej szamotaniny w warstwach tiulu.
Reszta tak jak poprzedniczki pisały.

raptoo

raptoo

dla mnie ważne są cena, wygląd, jakośc lokalu- czystośc, Jakoś obsługi-poziom kultury. Lokalizacja... wybrałabym na przykład hotel na Mazurach umiejscowiony malowniczo. Z dodatkowymi atrakcjami takimi jak spa..

160581 raptoo Kobieta, 35 lat, Radość
Cynamonka1

Cynamonka1

Też powinnam się zająć przygotowaniami, ale zapewne wystartujemy z narzeczonym od nowego roku... super, że dzielicie się swoimi doświadczeniami - to cenna lekcja

138571 cynamonka1 Kobieta, 37 lat, Warszawa
~Marlena212

~Marlena212

Ja kierowałabym się głównie lokalizacją oraz samym wyglądem sali. Wiadomo, że część rodziny będzie musiała dojechać i dobrze byłoby im to ułatwić. Poza tym wystrój tez odgrywa dużą rolę, dlatego sprawdź dokładnie jak zaaranżować salę weselną? Może nawet uda się wynająć kogoś juz na miejscu.